Lista ocen Suzuki Swift IV Hatchback 5d 1.3 92KM 68kW 2004-2010 (86) - Bezawaryjność (poważne usterki)

Na liście zabraknie 67 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~użytkownik
Hatchback 5d 1.3 92KM 68kW
Najpoważniejszą usterką było uszkodzenie czujnika prędkościomierza oraz zużycie wahaczy. Czujnik \"poszedł\" po 50000km. i auto było jeszcze na gwarancji więc serwis się tym zajął i zeszło Im z tym dwa tygodnie:-(, natomiast jeśli chodzi o zawieszenie to też jeździłem na serwis i zgłaszałem zgrzyty w zawieszeniu. Coś tam smarowali i twierdzili że naprawili.Dopiero znajomy mechanik wymienił wahacze i od tej pory mam spokój.
~janusz@jr-pvp.com
Hatchback 5d 1.3 92KM 68kW
W ciągu półtora roku kilkanascie wiyzt w serwisie!! Psuło sire prawie wszystko z wyjatkiem silnika u ukladu kierowniczego. Sprzeglo dwukrotnie, haulec reczny, amortyzatory, skrzypiace fotele, zamek centralny, alarm. Ten samochod to koszmar! Dwukrotnie trzeba bylo wzywac dorazny serwis, bo samochod stanal i nie mozna go bylo odpalic! Tak nie moze sie zachowywac nowy samochod! 10 letnia Fiesta byla mniej usterkowa
~marecki
Hatchback 5d 1.3 92KM 68kW
Samochod przejechal 45tys i mial 4! powazne naprawy .Rozsypala sie skrzynia biegow w trakcie wymiany okazalo sie ze sprzeglo nadaje sie tez juz do wymiany ,2 krotnie uszkodzily sie hamulce w tym raz nastapil wyciek plynu .Spodziewalem sie znacznie wiecej zwlaszcza ze samochod byl drogi .
~MAG
Hatchback 5d 1.3 92KM 68kW
Samochód był kupiony w salonie, służy mojej rodzinie już ponad sześć lat w tym czasie nie przytrafiła się żadna ale to żadna awaria (nawet żarówka się nie przepaliła)i nie wiem czy to jest zasługa niskiego przebiegu (32000km), czy tego że jest to Swift wyprodukowany w Japonii.
~Maniek
Hatchback 5d 1.3 92KM 68kW
Cóz napisać więcej. Po 4 miesiącach mało intensywnego używania nowe auto musiało mieć lakierowanie gwarancyjne błotnika tylnego (lakier metalik srebrny) - lakier dostał gęsiej skórki - porażka totalna. Gwarancja na lakier tylko jeden rok - teraz wiem dlaczego.
~sukizuki:D
Hatchback 5d 1.3 92KM 68kW
Powtarzające sie stuki w tylnym zawieszeniu przy przebiegu 10 tys. km - Serwis twierdzi że nic nie słychać... Nieoficjalnie dowiedziałem sie ze to partia wadliwych amortyzatorów NIESTETY NIE OBJĘTYCH GWARANCJĄ!!! W AUCIE KLASY MINI ZA 50k zł to NIEDOPUSZCZALNE!!!
~Ericson
Hatchback 5d 1.3 92KM 68kW
W nowym egzemplarzu z roku 2008 skrzynia czasami wrzucała 3ke zamiast 1ki więc co jakiś czas gasł mi na swiatłach i ludki na mnie trąbili. W egzemplarzu z roku 2009 powyższego problemu brak jak i też przez 3 lata nic poważnego się nie stało.
~qbak
Hatchback 5d 1.3 92KM 68kW
mam problem - cuchnący zapach wydobywający się z kratek wentylacyjnych do wnętrza samochodu (nie z katalizatora !) podczas np. ruszania pod wzniesienie, wyjeżdżania z zaspy itp. - serwis ignoruje to i mówi że nic się nie dzieje.......
~Robez
Hatchback 5d 1.3 92KM 68kW
Jakiś znacznych awarii na razie nie było, jak tu już ktoś pisał też mam problem z odpalaniem na ciepłym, ale losowo. Słaby lakier, miałem drobną naprawę wady lakieru w ramach gwarancji. Tylko rok gwarancji na lakier !!!
~Misiu
Hatchback 5d 1.3 92KM 68kW
Coś głucho stuka w kolumnie kierowniczej od niedawna muszę zgłosic na przeglądzie. Bywa ze kiepsko zapala za pierwszym razem na ciepłym silniku. Mały przebieg jeszcze i na razie jest OK.
Suzuki Swift IV Hatchback 5d