Lista ocen Suzuki Swift IV Hatchback 5d 1.3 92KM 68kW 2004-2010 (86) - Bezawaryjność (poważne usterki)

Na liście zabraknie 67 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~gedmin
Hatchback 5d 1.3 92KM 68kW
Na razie nieźle, nie zawiódł w drodze. Gdyby nie kłopoty z wrzuceniem 1 biegu i dziwna praca skrzyni dałbym 4, ale młode auto i mały przebieg. No i jeszcze hamulce słabowite są.
~Adam_Z
Hatchback 5d 1.3 92KM 68kW
Lawety nie było jak dotąd, ale mały przebieg. Czasami kiepsko zapala za pierwszym razem (akumulator, paliwo OK). Trzeszczało sprzęło, ale ASO coś tam posmarowało.
~Iwona
Hatchback 5d 1.3 92KM 68kW
Nasz samochód jest średnio 2 razy w miesiącu w naprawie. Awaryjność jest wręcz zastraszająca. Sprzegło, amortyzatory, centralny zamek, tarcze hamulcowe, skrzypiący fotel kierowcy etc.
~Damian
Hatchback 5d 1.3 92KM 68kW
Niestety ze względu na awaryjność skrzyni biegów, samochód może być wykluczony z eksploatacji na dłuższą czas. Jest to również dosyć kosztowana naprawa.
~rks
Hatchback 5d 1.3 92KM 68kW
W zasadzie 30.000km i nic się nie dzieje, nie bierze oleju, a przy moim trybie jazdy nie musi to być takie oczywiste :) Wytrzymałe autko, naprawdę !!!!!
~K
Hatchback 5d 1.3 92KM 68kW
Ocenę obniżyła skrzynia biegów, jednak 1500 zł to dosyć spora suma. Nic poza tym z większych usterek się nie objawiło.
~Daniel Cuch
Hatchback 5d 1.3 92KM 68kW
Samochód kupiłem z komisu. Był sprowadzony z Niemiec. Poprawilem zatajone usterki,które wyszły podczas eksploatacji.
~Dominik krak.
Hatchback 5d 1.3 92KM 68kW
Prawie dobrze, choć miałem kłopoty z maglownicą, naprawa w ramach gwarancji. Skrzynia kiepsko jak wyżej napisałem
~przemo
Hatchback 5d 1.3 92KM 68kW
Grubszych awarii nie było jak na razie. Ostatnio tylko jakoś na ciepłym silniku czasami nie zapala za pierwszym razem.
~Sunshine
Hatchback 5d 1.3 92KM 68kW
Samochód jest młody i ma niewielki przebieg. Póki co żadnych usterek. Wierzę, że tak zostanie jeszcze przez dłuższy czas.
Suzuki Swift IV Hatchback 5d