Lista ocen Suzuki Swift IV Hatchback 5d 1.3 92KM 68kW 2004-2010 (101) - Układ jezdny

Na liście zabraknie 52 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~japanese
Hatchback 5d 1.3 92KM 68kW
Prowadzenie w zakrętach to jest powód, dla którego warto kupić to auto. Przy hamowaniu jest lekkie nurkowanie, ale nie wpływa to na skuteczność, choć bez przyzwyczajenia może niepokoić. Auto jest dość twardo zestrojone.
~gedmin
Hatchback 5d 1.3 92KM 68kW
sztywno jest, ale nie buja na zakrętach, fajnie sie prowadzi. Jazda po dobrych drogach przyjemna w typowo miejskich warunkach w Polsce trochę taczka, komfort mały a i zawieszenie słychać.
~Ericson
Hatchback 5d 1.3 92KM 68kW
Zawieszenie o smaku neutralno-twardym - bardzo dobrze pasuje do tego auta. Brak przechylania sie na zakretach a maska nie nurkuje pod drogę podczas gwaltownego hamowania. Można pewnie prowadzić samochód.
~przemo
Hatchback 5d 1.3 92KM 68kW
Zależy od drogi. Na dziurach lekko rzuca - mały rozstaw osi i twarde zawieszenie. Na równym stabilnie, jak po szynach, bezpiecznie w zakrętach. Jak niektórzy tu pisali trochę jak gokart.
~Kilvov@interia.pl
Hatchback 5d 1.3 92KM 68kW
Tutaj zdecydowany plus. Nie wiem o co chodzi, ale po prostu jeździ się przyjemnie :) laguna II, golf IV niby też skręca, niby też jedzie, a w swifcie jeździ się po zakrętach zdecydowanie przyjemniej.
~Tobiasz
Hatchback 5d 1.3 92KM 68kW
Jeśli porównywać to oczywiście w swojej kategorii - względem corsy B - trochę krótsza i wyższa więc trochę mniej stabilnie, natomiast ogólnie nie cierpi na tym komfort podróżowania.
~rks
Hatchback 5d 1.3 92KM 68kW
To nie auto to gokart !!!!! Prowadzi się rewelacyjnie ,szczególnie przy dynamicznej jeździe po górach i zakrętach, na autostradzie również stabilnie przy większych prędkościach.
~raph
Hatchback 5d 1.3 92KM 68kW
Układ jezdny przyponina bardziej sportowy :) Zwrotny, dobrze trzyma się nawierzchni (nawet przy większych prędkościach w zakrętach). Wada to czuć nierówności ... :(
~S.Zadowolony M.
Hatchback 5d 1.3 92KM 68kW
Małe autko z luks zawieszwniem. Trzyma się drogi jak przykejony.Auta z wyższej klasy powinny brać przykład.Ja mogę go porównać do Forda Focusa moim zdaniem Podobnie się prowadzi
~Abrams
Hatchback 5d 1.3 92KM 68kW
Idealny kompromis pomiędzy sztywnością i komfortem. Mam japońską wersję GLX i podobno w niej nastawy zawieszenia są nieco bardziej miękkie niż w węgierskich autach.
Suzuki Swift IV Hatchback 5d