Oceny Suzuki Swift IV Hatchback 5d 1.3 DDiS FAP 75KM 55kW od 2004

Pozytywne zaskoczenie

Najnowsze oceny Suzuki Swift IV Hatchback 5d 1.3 DDiS FAP 75KM 55kW od 2004

~ela.mi@wp.pl
Hatchback 5d 1.3 DDiS FAP 75KM 55kW
Samochód spełniający w pełni moje wymagania, jest wspaniałym maluchem w jeździe po mieście ale na trasie sprawuje się znakomicie. Jest to jednak samochód dla jednej lub dwóch osób ze względu na nieduży bagażnik oraz trochę męcząca jazdę na tylnych siedzeniach.
~michal_he
Hatchback 5d 1.3 DDiS FAP 75KM 55kW
Ani razu nie pożałowałem wyboru. Świetny silnik i prowadzenie, wygodne wnętrze. Jeśli ktoś szuka poręcznego auta do miasta i na trasę dla 2-3 osób, to jest to. Jedyna rzecz, która mi przeszkadza, to niesamowicie delikatny lakier - trzeba bardzo uważać przy myciu, wsiadaniu itd.
~ustup
Hatchback 5d 1.3 DDiS FAP 75KM 55kW
Naprawdę polecam, Bardzo fajny samochód miejski, dla kobiety idealny, wygląd jeszcze dość świeży, oszczędny, brak usterek, Troszkę muli do 3tyś. obrotów ale później dostaje kopa. POLECAM
~prohome@wp.pl
Hatchback 5d 1.3 DDiS FAP 75KM 55kW
Samochód spełnił moje wszystkie oczekiwania. Mam wrażenie dobrego wyboru. Poza tym odczuwam satysfakcję jak nim jadę. Auto się nie nudzi i dobrze wygląda.
3,8
~suzi2008
Hatchback 5d 1.3 DDiS FAP 75KM 55kW
Największe atuty małe, zgrabne z nowoczesną sylwetką auto idealne na miasto!Jest dynamiczne, wygodne i dobrze się prowadzi !Wady to to trochę za mały bagażnik!
~godol
Hatchback 5d 1.3 DDiS FAP 75KM 55kW
Bardzo dobrze zgrane i zestrojone autko. Jeśli nie stać cie na Mini to kup Swifta :)
Dziennik kosztów dla Suzuki Swift IV Hatchback 5d 1.3 DDiS FAP 75KM 55kW
5,4
~Remigiusz
~kasia
Hatchback 5d 1.3 DDiS FAP 75KM 55kW
slnik pracuje rewelacyjnie, myślałam że auto będzie mulaste ale już po pierwszej jeździe byłam bardzo pozytywnie zaskoczona. ma skubaniec buta ;) (Silnik)
~stan
Suzuki Swift IV Hatchback 5d