Lista ocen Suzuki Swift IV Hatchback 5d 1.3 DDiS FAP 75KM 55kW od 2004 (6) - Silnik

Na liście zabraknie 5 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~michal_he
Hatchback 5d 1.3 DDiS FAP 75KM 55kW
Trochę obawiałem się takiego małego diesla (do jazd próbnych była tylko wersja benzynowa), ale silnik okazał się rewelacyjny. Nie ma mowy o żadnej turbodziurze. Może w mieście auto nie jest mistrzem sprintu spod świateł, ale jest wystarczająco dynamiczne. Świetna elastyczność, w zasadzie każde wyprzedzanie w trasie jest możliwe z piątki - bez redukcji. No i cichutki - z wnętrza podczas jazdy praktycznie nie słychać, że to diesel.
~suzi2008
Hatchback 5d 1.3 DDiS FAP 75KM 55kW
Pomimo,że to tylko 1,3ddis jest bardzo zrywne. Mysle, że co po nie którzy by się bardzo zdziwili co to maleństwo potrafi ;) Jest to silnik fiata więc myśle, że jest już sprawdzony i przetestowany ;)
~kasia
Hatchback 5d 1.3 DDiS FAP 75KM 55kW
slnik pracuje rewelacyjnie, myślałam że auto będzie mulaste ale już po pierwszej jeździe byłam bardzo pozytywnie zaskoczona. ma skubaniec buta ;)
~prohome@wp.pl
Hatchback 5d 1.3 DDiS FAP 75KM 55kW
Naprawdę bardzo elastyczny i dynamiczny silnik, świetnie pasuje do tego auta. Kompletny brak "dziury" w obrotach.
~godol
Hatchback 5d 1.3 DDiS FAP 75KM 55kW
Bardzo żwawy silnik Fiata Multijet. Wersja 75 konna świetnie zgrana z tym autkiem. Ma się wrażenie, że autko ma 100koni.
~ela.mi@wp.pl
Hatchback 5d 1.3 DDiS FAP 75KM 55kW
Bardzo dynamiczny i elastyczny silnik
Suzuki Swift IV Hatchback 5d