Lista ocen Suzuki Swift IV (131) - Wentylacja i ogrzewanie

Na liście zabraknie 83 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~mikrecz@gmail.com
Hatchback 3d 1.6 VVT Sport 125KM 92kW
Ciut zle skonstruowane nawiewy na srodkowej konsoli - nie mozna ich calkiem zamknac, male pole manewru gora/dol-lewo/prawo. Klimatyzacja automatyczna na \"5\".
~Kacper
Hatchback 3d 1.3 92KM 68kW
Klimatyzacja niezawodna, mało skomplikowana i co za tym idzie praktycznie brak wpływu na dokładną temperaturę w pojeździe.
~K
Hatchback 5d 1.3 92KM 68kW
Zimą ciepło, latem zimno. Wszystko działa jak należy mam wessje z manulalną klimatyzacją. Jestem bardzo zadowolony.
~Nianio94
Hatchback 3d 1.6 VVT Sport 125KM 92kW
Bardzo dobrze działa klimatyzacja, zimą również nie ma problemu ogrzewana przednia szyba i lusterka szybko robią swoje.
~Finek
Hatchback 3d 1.6 VVT Sport 125KM 92kW
Szybko się nagrzewa, dobrze chłodzi nawet w chorwacji po dłuższej chwili robi się zimno w samochodzie dzięki klimie.
~Paweł
Hatchback 3d 1.3 92KM 68kW
Grzeje ekstra, mam czarny lakier i klima w warunkach +35C ma co robić, moim zdaniem powinna być bardziej wydajna.
~Robez
Hatchback 5d 1.3 92KM 68kW
Szyby parują ale klima pomaga od razu. Poza tym wydajnie zarówno chłodzenie jak i grzanie. Głośna praca sprężarki klimy.
~Azikata
Hatchback 5d 1.3 92KM 68kW
Nic nie warczy, nic nie stuka - ciepło w zimie robi się naprawdę szybko. Klimatyzacja jak na polskie warunki niezwykle sprawna.
~Sayymon
Hatchback 5d 1.3 92KM 68kW
Wentylacja dość głośno pracuje już na \"dwójce\". Tryby \"trzy\" i \"cztery\" naprawdę przeszkadzają w czasie jazdy.
Dziennik kosztów dla Suzuki Swift IV
5,4
7,7
~prohome@wp.pl
Hatchback 5d 1.3 DDiS FAP 75KM 55kW
W samochodzie bardzo szybko jest ciepło, nawet w srogą zimę. Nie zauważyłem przesadnego parowania szyb. W razie czego jest klima.