Lista ocen Suzuki Swift V Hatchback 5d (31) - Bezawaryjność (drobiazgi)

Na liście zabraknie 12 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Evool
Hatchback 5d 1.2 VVT 94KM 69kW
Żeby nie było tak idealnie, źle spasowany plastik od prawego nadkola, tzn przy progu odstaje z pół centymetra, niby nic ale mam nadzieję że to poprawią, poza tym skorodowana jedna wycieraczka. Ostatnio zauważyłem że poza nadkolem źle spasowano cały przedni zderzak, przy montażu świateł przeciwmgłowych, tak więc brawa dla Panów z serwisu, jako ciekawostkę dodam iż przy montażu podłokietnika panowie zapomnieli wcześniej wyciągnąć z przegródek...
~Zbigniew
Hatchback 5d 1.2 VVT 94KM 69kW
Niestety lakier na stalowych felgach zaczyna płowieć po kilku miesiącach, następnie staje się porowaty i po około 4 latach zaczyna korodować. Podejście serwisu jest niedorzeczne bo każą felgi czymś smarować i ciągle czyścić, natomiast felgi zapasowe sprzedają pokryte zewnętrznym lakierem zabezpieczającym czyli problem znają. Posługują się wykrętem formalnym w postaci tylko rocznej gwarancji. Nie chcą uznać wady produkcyjnej polegającej na...
~ma_pi
Hatchback 5d 1.2 VVT 94KM 69kW
W sumie jedyna rzecz, jaka zaszwankowała, to podszybie, które w pewnym momencie zaczęło odstawać wyraźnie od szyby. Po wizycie w serwisie okazało się ,że po prostu spadło z jednego zaczepu. Zostało naprawione na gwarancji. Tak na prawdę, to chyba winą było zbyt zamaszyste zamknięcie przedniej klapy przez mojego ojca - na prawdę mocno ją zamkną.
~Mikołaj
Hatchback 5d 1.2 VVT 94KM 69kW
W zasadzie przez 6 lat w rodzinie prawdopodobnie nic się nie popsuło, trzeba było wymieniać tylko elementy ekspolatacyjne -akumulator, klocki, tarcze, filtry, płyny. No i ok, głośniki zaczęły trzeszczeć po 4 latach, ale naprawdę nie miały łatwego życia ;)
~Varp
Hatchback 5d 1.2 VVT 94KM 69kW
Na przestrzeni 4 lat użytkowania kompletnie bezawaryjny. Oprócz klocków hamulcowych i przepalonych dwóch żarówek od reflektorów, zupełnie żadnych innych usterek.
~Ola
Hatchback 5d 1.2 VVT 94KM 69kW
Jak na razie - niczego poważnego nie zauważyłam poza małym piskiem przy hamowaniu, ale pojawiającym się naprawdę bardzo rzadko przy niskich temperaturach i zawilgoceniu.
~meybach
Hatchback 5d 1.2 VVT 94KM 69kW
za wcześnie na ocenę przy 2tys km w każdym razie zimą odpalał bez zarzutu, ale to przecież nówka 4miesięczne autko!
~lucak
Hatchback 5d 1.2 VVT 94KM 69kW
Zrobiłem przegląd ogólny auta na serwisie,łącznie z silnikiem nic nie było do roboty przy 122000 km.
~Andrzej
Hatchback 5d 1.2 VVT 94KM 69kW
Po 2 latach jazdy spaliła mi się zaledwie jedna żarówka halogenowa H4, którą sam wymieniłem na nową.
Dziennik kosztów dla Suzuki Swift V Hatchback 5d
5,4
6,8
9,3
~Jeremiasz
Hatchback 5d 1.2 VVT 94KM 69kW
Pięć lat jazdy, największym problemem była przepalona żarówka.
Suzuki Swift V Hatchback 5d