Lista ocen Suzuki Swift VI Hatchback (19) - Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów

Na liście zabraknie 5 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Sagitt_94
Hatchback 1.2 DualJet 90KM 66kW
Jak na ten autosegment – jest bardzo dobrze. Fotel kierowcy ma tylko podstawową regulację bez opcji zmiany kąta nachylenia samego siedziska; ono samo jest też dość krótkie. Mimo to, da się w nim względnie wygodnie siedzieć, ale podczas dłuższych tras (400 km) zaczynają trochę boleć pośladki. Fotele mają też całkiem niezłe trzymanie boczne, choć nieco szerszym osobom mogą być przez to ciasne. Boczki przednich drzwi wyposażone są w mikro...
~quadalcanal1
Hatchback 1.0 BoosterJet 111KM 82kW
tu jest zdecydowana poprawa. ustawiłem pod siebie fotel /mam 182 cm wzrostu/ i z tyłu jest więcej miejsca niż w moim poprzednim bmw e90! (siadając z tyłu miedzy fotel a kolana włożę dłoń obróconą w poprzek) jest też spora poprawa w stosunku do poprzedniego swifta. spory bagażnik bo zmieściłem w nim zapakowane felgi aluminiowe. jak tak małym aucie wyczarowali tyle miejsca dla pasażerów i dodali jeszcze jakiś bagażnik? niektóre auta z klasy C...
~Onkel Pyjter
Hatchback 1.2 DualJet 90KM 66kW
Auto jest niewielkie ale w środku jest zaskakująco dużo miejsca. Mam 190cm wzrostu i po ustawieniu fotela kierowcy pod siebie, wsiadając do tyłu spokojnie się mieszczę i niewielkim zapasem. Nad głową miejsca też jest dość (czego nie miała niestety nowa Micra). Bagażnik raczej skromny, jak to w miejskim aucie. Na codzienne a nawet weekendowe zakupy spokojnie wystarczy, jest jeden haczyk na zakupy ale przydałaby się podwójna podłoga.
~Robert
Hatchback 1.2 DualJet 90KM 66kW
Auto jest większe w środku, niż na zewnątrz. Cztery dorosłe osoby sporych gabarytów mają bardzo wygodnie, zero ciasnoty. Bagażnik mały, ale coś za coś. Dla kierowcy i pasażera z przodu - super dużo miejsca. Przewieziony autem dwumetrowy kolega był w szoku, że do dachu mu jeszcze mnóstwo miejsca zostało od czubka głowy, a na nogi też bez problemu z dużym zapasem.
~DasBoot
Hatchback 1.2 DualJet 90KM 66kW
Rewelacja. Z przodu nawet koszykarze będą mieli mnóstwo miejsca, ja mam 188 cm i nie dosuwam fotela do oporu, bo mam za daleko do pedałów. Na szerokość jest lepiej niż dobrze, auto wydaje się być większe w środku, niż na zewnątrz. Z tyłu też dwie dorosłe osoby wejdą, choć oczywiście nie ma się co spodziewać cudów.
~Hamerling
Hatchback 1.2 DualJet 90KM 66kW
Z przodu rewelacja, nawet dwumetrowy dryblas będzie miał mnóstwo miejsca i na nogi i nad głową (wiozłem, to wiem), z tyłu przyzwoicie. Cztery przeciętne osoby się zmieszczą całkiem wygodnie, w piątkę będzie trochę ciasno. Ale dramatu nie ma. Pamiętać należy, że to małe autko, a nie Skoda Superb.
~quadalcanal1
Hatchback 1.0 BoosterJet 111KM 82kW
to jest totalne zaskoczenie. dla kierowcy o wzroscie 182 cm z tyłu miejsca jest wiecej niż w bmw E90! naprawdę sporo miejsca z tyłu, tak jak nareszcie zwiekszyli bagażnik i można cos w nim przewiesc. nawet haczyk na zakupy jest! wygodne fotole. wadą to nie regulowane tylnie zagłówki...
~kzwtyrolu
Hatchback 1.2 DualJet SHVS 90KM 66kW
Wydawać by się mogło, że autko pozostawia niewielką przestrzeń dla kierowców i pasażerów ale w rzeczywistości jest inaczej. Przy wzroście 186 mam spory zapas nad głową. Z tyłu mieszczą się spokojnie 2 osoby. Nie ma dramatu. A dla dwóch osób jest wręcz idealny.
~Rafal
Hatchback 1.2 DualJet SHVS 90KM 66kW
Jak na takie małe pudełko to aż dziwne . 186 cm wzrostu 120kg wagi i wsiadasz jak do suva. Autko wysokie , maska krótka , bagażnik mikroskopijny = sporo miejsca w środku. W suzuki zastąpiła fabie3 tam było mniej miejsca.
~Michał
Hatchback 1.2 DualJet 90KM 66kW
Jak w tak małym aucie znaleźli tyle miejsca? Nie wiem, ale jest wystarczająco nawet dla czterech osób. Mam 186 cm i swobodnie siadam za sobą z tyłu. Szkoda że jeszcze bagażnik nie pomieści rzeczy dla czwórki pasażerów;)
Suzuki Swift VI Hatchback