Lista ocen Suzuki SX4 II S-cross Facelifting 1.0 BOOSTERJET 110KM 81kW 2016-2019 (17) - Wyciszenie

Na liście zabraknie 12 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~DeWertus
S-cross Facelifting 1.0 BOOSTERJET 110KM 81kW
Największy komfort jest do prędkości 100 km/h, do 130 km/h jest ok, potem hałas gwałtownie rośnie ale to nie jest hałas od silnika tylko szumy opływu (samochód jest wysoki to i ma co szumieć).
~selektor1
S-cross Facelifting 1.0 BOOSTERJET 110KM 81kW
Bardzo dobre ,silnik słychać tylko podczas bardzo mocnego przyspieszania. Czasami w lewych drzwiach zależy od podmuchu powietrza ,słychać terkotanie uszczelki , ale żadko
~Adam
S-cross Facelifting 1.0 BOOSTERJET 110KM 81kW
Cicho w środku nawet przy prędkościach autostradowych chociaż bardzo lekkie nie dojście szyby do pełnego zamknięcia o nawt skok docisku powoduje nieprzyjemny hałas na autostradzie.
~lucak
S-cross Facelifting 1.0 BOOSTERJET 110KM 81kW
Szczerze te auto jest ciche z tym silnikiem. Słychać szum powietrza przy wyższych prędkościach ale da się rozmawiać swobodnie a silnik słychać daleko w tle.
S-cross Facelifting 1.0 BOOSTERJET 110KM 81kW
Po mieście super, w trasie do 140 km jest również OK. Przy wyższej prędkości jeszcze nie mam zdania, bo nie jechałam dłużej niż 10-15 min.
~selektor1
S-cross Facelifting 1.0 BOOSTERJET 110KM 81kW
Silnik słychać podczas agresywnej jazdy , dzwięk jest raczej przyjemny jak na 3 cylindry. Do 130 km jest cicho można rozmawiać .
~Grzesiek
S-cross Facelifting 1.0 BOOSTERJET 110KM 81kW
Bardzo dobre ale czasami na autostradzie da się odczuć hałas przy wyższych prędkościach
Suzuki SX4 II S-cross Facelifting