Lista ocen Suzuki SX4 II S-cross Facelifting 1.4 BOOSTERJET 140KM 103kW 2016-2019 (15) - Wentylacja i ogrzewanie

Na liście zabraknie 11 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Piotr
S-cross Facelifting 1.4 BOOSTERJET 140KM 103kW
Jako kierowca siedzący z przodu, nie mam zastrzeżeń. Acha, niemal wszyscy recenzenci zwracając uwagę, że w tylnym rzędzie siedzeń nie ma pośrodku nawiewów klimatyzacji, nie wspominają (lub nie wiedzą), że nawiewy jednak... SĄ i znajdują się pod siedzeniami kierowcy i pasażera (stanowią element tzw. pakietu zimowego). Nadmuch zimnego/ciepłego powietrza idzie na stopy. Nie są po prostu wystawione na "pysk" pasażera. Mały minus: brak w nich...
~proximo62
S-cross Facelifting 1.4 BOOSTERJET 140KM 103kW
Wentylacja i ogrzewanie działa bardzo szybko i sprawnie. Nie miałem jeszcze okazji wypróbować skuteczności klimatyzacji (dwustrefowej) latem. Brak nawiewów dla pasażerów z tyły.
~auber
S-cross Facelifting 1.4 BOOSTERJET 140KM 103kW
Klimatyzacja dobrze i szybko chłodzi,a ogrzewania jeszcze nie sprawdziłem ponieważ sam.odebrany z salonu z końcem marca 2018 więc nie było okazji.
~kamil_glowinsk
S-cross Facelifting 1.4 BOOSTERJET 140KM 103kW
W kabinie jest mega sucho, co jest dla mnie kwestia dosyc negatywna, nagrzewa sie szybko , nie jestem w stanie ocenic klimatyzacji , moze za pol roku .
~Dawid
S-cross Facelifting 1.4 BOOSTERJET 140KM 103kW
Bez uwag. Ogrzewanie i podgrzewane fotele działają sprawnie, natomiast automatyczna klimatyzacja dwustrefowa dobrze chłodzi.
~Sprocket
S-cross Facelifting 1.4 BOOSTERJET 140KM 103kW
ogrzewanie w porządku, szybko dmucha ciepłem, jedynie w deszczowe dni bardziej paruje przednia szyba
~Osoba fizyczna
S-cross Facelifting 1.4 BOOSTERJET 140KM 103kW
Bez uwag, tak jak powinno być przy czym aby ocenić klimę, ostrego lata jeszcze nie miałem.
~Marcin
S-cross Facelifting 1.4 BOOSTERJET 140KM 103kW
Doskonale działa nawet w ostrej zimie, przednia szyba własciwie nie zaparowuje
~Jan Winnicki
S-cross Facelifting 1.4 BOOSTERJET 140KM 103kW
Klimatyzacja działa dobrze lepiej niż w citroenie c3 aircross.
~Tomasz
S-cross Facelifting 1.4 BOOSTERJET 140KM 103kW
Bez zastrzeżeń na tył przydał by się jakiś nawiew na nogi
Suzuki SX4 II S-cross Facelifting