Lista ocen Suzuki Vitara III SUV Facelifting (28) - Bezawaryjność (drobiazgi)

Na liście zabraknie 11 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Rafał
SUV Facelifting 1.0 BoosterJet 111KM 82kW
Po kolei - nie domyka się klapa bagażnika, serwis walczy z tym od nowości i nadal jest problem. Świszczy wiatr przez uszczelki powyżej 100km/h. Jedną udało im się poprawić. Zepsuł się centralny zamek - naprawiony w ASO. Zmieniane było oprogramowanie, żeby lepiej działało wspomaganie, mam wrażenie, że pomogło, ale i tak jest słabo. Czasem zatrzeszczy jakoś plastik, nie ptrafię zlokalizować gdzie, być może w desce rozdzielczej. To wszystko...
~Robert
SUV Facelifting 1.4 BoosterJet 140KM 103kW
Klapę bagażnika czasami 5 razy trzeba trzepnąć żeby się zamknęła (odpowiedź serwisu, że trzeba otworzyć drzwi i będzie lepiej), stuki fotela kierowcy przy skręcaniu, stuki w desce rozdzielczej, skrzypienie w okolicy słupka B, zacinający się 4 bieg.
~Arek
SUV Facelifting 1.0 BoosterJet 111KM 82kW
Trochę drobnych problemów było. Uszczelki są tandetne. Jedna wymieniona na gwarancji. Skrzypią plastiki, podobno tak ma być. Przestało działać radio. Pomogło odłączenie akumulatora. Wycieraczki wytrzymały jedną zimę w sumie pół roku.
~Jaro
SUV Facelifting 1.0 BoosterJet 111KM 82kW
żadnych awarii na razie nie było, mam go od nowości czasami usb od razu sie nie załącza po włożeniu pamięci z muzyką lub podpięciu usb z aplikacją do nawigacji
~Henryk
SUV Facelifting 1.4 BoosterJet 48V SHVS 140KM 103kW
Bardzo mnie niepokoi jazgot praca silnika. Nie wiem czy to nie będzie generować kosztów naprawy bo ASO narazie unika i oddała ten problem.
~Mateusz
SUV Facelifting 1.0 BoosterJet 111KM 82kW
Świszczące uszczelki, klapa bagażnika ciężko się zamyka i serwis nie był w stanie jej wyregulować, raz przeszedł w tryb awaryjny, padła sonda lambda.
~major2612
SUV Facelifting 1.4 BoosterJet 48V SHVS 140KM 103kW
Brak awarii, jedynie drobne hałasy plastików o trudnym do określenia źródle (gdzieś z tyłu), ale wybaczam, Suzuki to nie Mercedes.
~mczajka
SUV Facelifting 1.4 BoosterJet 48V SHVS 140KM 103kW
chyba nawala mi automatyczny czujnik wycieraczek, załączają się nawet przy suchej szybie, czasami nie zatrzaskuje się klapa bagażnika,
~NM
SUV Facelifting 1.4 BoosterJet 140KM 103kW
Słaba jakość elementów gumowych, uszczelki itp. Potrafi zatrzeszczeć przy jeździe na wybojach. Radio było wymieniane na gwarancji.
~Krzysztof
SUV Facelifting 1.4 BoosterJet 140KM 103kW
Na razie żadnych nie ma, wiadomo nówka z salonu, to co ma być, będe pisał co po 10 tys, po 30 tys , 50 tys i po 100 tys.
Suzuki Vitara III SUV Facelifting