Lista ocen Toyota Auris I (164) - Całokształt

Na liście zabraknie 109 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~piotr
Hatchback 1.6 i 16V VVT-i 124KM 91kW
Nadal jestem zadowolony,przez 3 lata przejechałem 55tyś. bez problemów.Jak tak będzie dalej to potwierdzi się niezawodność marki.
~AURIS2007
Hatchback 2.2 D-CAT 177KM 130kW
OK. Kupiłbym ponownie samochód z takim lub podobnym wyposażeniem. Jeśli dysponował by mocą ok. 200KM i 450Nm.
~Lewizna
Hatchback 1.4 D-4D 90KM 66kW
Porażka! Auto na pierwszych miejscach rankingów niezawodności. Nigdy w życiu Toyoty - plastik fantastik i skrzynie to nieporozumienie
~Darek
Hatchback 5d Facelifting 1.33 Dual VVT-i 101KM 74kW
ogólnie samochód nie jest zły, oceniam go pozytywnie, ale do pełni zadowolenia brakuje przede wszystkim innego silnika.
~Max
Hatchback 5d Facelifting 1.4 D-4D 90KM 66kW
Kupiłem ten samochód ze względu na oszczędność w spalaniu i liczę na przysłowiową \"Toyotowską\" niezawodność.
~Jarod
Hatchback 1.6 i 16V VVT-i 124KM 91kW
bardzo fajne male sprytne autko. Za krotka skrzynia biegow ale nie mam w okolicy autostrad wiec mi to nie przeszkadza
~AP
Hatchback 1.6 i 16V VVT-i 124KM 91kW
IMO ciezko znalezc cos naprawde lepszego w tej klasie i za podobne pieniadze. Swietny samochod do codziennej jazdy.
~LGEBM
Hatchback 1.4 i 16V VVT-i 97KM 71kW
Ogólnie Autko oceniam na 4,5. Jedyny powaznym minus to po 60tys zaczynaja skrzypiec plastiki konsoli sirodkowej :(
~Wa-wa
Hatchback 2.2 D-CAT 177KM 130kW
Bardzo dobre połączenie komfortu i nutki sportowej. Niezwykła przyjemność z jazdy (z troską o kieszeń - spalanie).

Usterki Toyota Auris I

Toyota Auris I – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~Mario
Hatchback 1.4 i 16V VVT-i 97KM 71kW
Jeżeli ktoś chce mieć dający poczucie bezpieczeństwa samochód a nigdy nie jest pierwszy z pod świateł to będzie w 7 niebie.