Lista ocen Toyota Auris I (164) - Całokształt

Na liście zabraknie 109 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~AURIS LIFT
Hatchback 5d Facelifting 1.4 D-4D 90KM 66kW
ZAWIEDZIONY JESTEM JAKOŚCIĄ PLASTIKÓW, BARDZO ŁATWO SIĘ RYSUJĄ, ŚRODKOWA DESKA TRZESZCZĄCA, TRZASKI W OKOLICACH PRZEDNIEJ SZYBY, WIĘKSZOŚĆ ELEMENTÓW PLASTIKOWYCH NA ZATRZASKI. SŁABE HAMULCE. MIMO TYCH WAD AUTO SPEŁNIA SWOJE PRZEZNACZENIE I NIGDY NIE ZAWIODŁO.
~Marek
Hatchback 1.4 D-4D 90KM 66kW
Przyjemne wizualnie a nawet powiedział bym że ładne ale jakość materiałów odpycha już od Toyoty. Ja osobiście nie mogę patrzeć już na ten samochód. Salony Toyoty będę unikał. Mam wrażenie że bazują na wcześniejszych modelach które miały bardzo dobrą opinię i teraz to wykorzystują.
~Any
Hatchback 5d Facelifting 1.6 Valvematic 132KM 97kW
Bardzo poprawne auto, które spełni wszelkie potrzeby przeciętnego Kowalskiego. Dobrze wykonane, nic nie trzeszczy, nic nie stuka. Silnik 1,6 bardzo dobrze się sprawuje, przy umiarkowanym apetycie na paliwo. Mógłby być większy bagażnik, ale z drugiej strony ma to być auto miejskie.
~hombre
Hatchback 1.4 D-4D 90KM 66kW
Zastrzeżenia mam tylko do głośności silnika i jakości materiałów wykończeniowych, przede wszystkim tapicerki, na której każde dotknięcie ręką zostawia ślad. Za to samochód nadrabia to rewelacyjnym spasowaniem poszczególnych elementów ruchomych (drzwi, lewarka, okien itp.)
~Chris
Hatchback 1.6 i 16V VVT-i 124KM 91kW
Myślę, że w tej klasie auta naprawdę nie ma do czego się "przyczepić". Wersja Premium jest optymalnie wyposażona, do tego stopnia, że negocjacje z dealerem co do dopozażenia są nieciekawe. Dołożyłem tylko zestaw do głośnej rozmowy przez tel. i gumową wykładzinę bagażnika.
~Bogdan
Hatchback 5d Facelifting 1.33 Dual VVT-i 101KM 74kW
Bardzo dobre auto, sporo miejsca, świetna 6-biegowa skrzynia, dobra ergonomia. Na minus, silnik po downsizezingu ale bez turbo czytaj trzeba go wysoko kręcić żeby uzyskać moc i tak jak wszystkie inne współczesne pije olej. Ogólnie polecam.
~Maro
Hatchback 5d Facelifting 1.6 Valvematic 132KM 97kW
Przy wyborze następnego auta zasugerowałem się marką . Poprzednie (Yaris) nigdy się nie zepsuło i poza kosztami eksploatacji oraz klockami z przodu(po 65tys.). Dużo miejsca z przodu, wygodne fotele,komfortowo zestrojony układ jezdny, spory bagażnik.
~zec
Hatchback 1.4 D-4D 90KM 66kW
Ogolnie jestem zadowolony z auta. Jezdze nim 2-3 lata i nie zamierzam go sprzedac. W miedzyczasie jezdze tez ponad 300-konnym BMW F10 535XI. Rozpietosc klas jest spora, ale wcale nie uwazam, ze Auris to szajs, wprost przeciwnie uwazam, ze to dobre auto.
~Tomasz
Hatchback 1.33VVT-i 100KM 74kW
szczerze mówiąc myślałem że Toyota to porządny samochód, Auris zmienił mój pogląd, brakuje mu dopracowania, najbardziej zraził mnie silnik, bo ani oszczędny ani dynamiczny, ale nie jest zły, taki przeciętniak, może będzie chociaż niezawodna
Dziennik kosztów dla Toyota Auris I
6,1
8,9
~sergio
Hatchback 1.6 i 16V VVT-i 124KM 91kW
konsola w środku to średni pomysł-zabiera za dużo miejsca, w mojej wersji brak podłokietnika, corolla miała lepsze plastiki i siedzenia, ale z tyłu teraz jest płaska podłoga i więcej miejsca, pali średnio ok 8 l/100 km, jestem zadowolony