Lista ocen Toyota Auris I (164) - Całokształt

Na liście zabraknie 109 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Creaks
Hatchback 1.4 D-4D 90KM 66kW
Samochód z zewnątrz wygląda ładniej niż w środku. Generalnie szkoda, że Toyota zastosowała takie tandetne plastiki w środku np na konsoli środkowej a chromowana, plastikowa imitacja przycisku zwalniającego hamulec ręczny to szczyt chińskiej tandety !!!.
~jaro
Hatchback 5d Facelifting 1.8 HSD 136KM 100kW
Bardzo dobre auto do miasta i na krótkie trasy. Ekstremalnie tani w utrzymaniu i eksploatacji, bezawaryjny, trwałe elementy, mało pali. Brakuje mi jedynie lepszego wyciszenia i zestawu audio; reszta jest super.
~babciaela
Hatchback 3d Facelifting 1.33 Dual VVT-i 101KM 74kW
Taka trochę mniej solidna Corolla poprzedniej generacji. Samochodzik w sam raz dla starszej, statecznie jeżdżącej osoby. Poszaleć nie można za to jazda oszczędna możliwa - pod warunkiem poddanie się dyktaturze tych zielonych strzałek
~babciaela
Hatchback 1.33VVT-i 100KM 74kW
absolutnie zachwycona jestem ergonomią prowadzenia tego auta; materiały wykończeniowe na które narzekali właściciele Aurisa przed liftingiem tu znacznie lepsze (ale jednak nie tak dobre jak w mojej starej Corolli)
~Andrzeju
Hatchback 1.6 Valvematic 132KM 97kW
W sumie auto zdecydowanie bardziej komfortowe od poprzedniczki, ale za brak dostatecznej liczby schowkow, ograniczenia w ustawianiu wentylacji oraz denerwujace strzalki podpowiadajace zmiane biegow, oceny maksymalnej nie daje.
~Zibi , radekoo3@wp.pl
Hatchback 1.6 i 16V VVT-i 124KM 91kW
Jestem bardzo zadowolony z zakupu nowego Aurisa,świetnie trzyma się drogi.silnik elastyczny ,zrywny,przestronna kabina wsiada się jak do vana-super wygoda ,ergonomia bez zarzutu-duża frajda z jazdy , goraco polecam
~Jacek
Hatchback 1.6 i 16V VVT-i 124KM 91kW
W naturze wygląda o niebo lepiej niż na zdjęciach, doskonale zachowuje się na drodze (6000km w różnych warunkach, na różnych drogach w czasie wakacji), doskonała ergonomia wnętrza i oczywiście przyjemność jazdy
~Pol100
Hatchback 5d Facelifting 1.4 D-4D 90KM 66kW
Fajne autko. Masz Toyote - masz klase. Ludzie jeżdżący Toyotami wiedzą co to za marka. Być może nie taka ładna, ale jeździ tanio i z klasą. Jak zaczniesz przygodę z Toyotą to będziesz chciał tylko tą marke.
~kris19c
Hatchback 1.4 D-4D 90KM 66kW
Dobre auto do miasta. Na trasę za wolne i za głośne. Wielkim plusem jest bezawaryjność i małe zużycie paliwa. Dobra trwałość materiałów w środku. Wygodne fotele, dobra nieco wyższa pozycja za kierownicą.
Dziennik kosztów dla Toyota Auris I
6,1
8,9
~galliani@interia.pl
Hatchback 5d Facelifting 1.6 Valvematic 132KM 97kW
Auto z bardzo dobrym silnikiem, funkcjonalne (bardzo wygodne składanie tylnych siedzeń), miękka, przyjemna tapicerka, niezłe nagłośnienie z portem usb. Moim zdaniem bardzo praktyczne auto.