Lista ocen Toyota Auris I (164) - Całokształt

Na liście zabraknie 109 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Jan K.
Hatchback 1.4 i 16V VVT-i 97KM 71kW
Niestety Toyota straciła w moich oczach, występowanie usterek w samochodzie serwisowanym (jeden właściel) przy przebiegu 50 tyś. coś nie tak
~qwere
Hatchback 1.6 i 16V VVT-i 124KM 91kW
Dla osób nie wymagających finezji od deski rozdzielczej i bryły nadwoziowej, a nastawionych na zwykłą bezproblemową eksploatację jest to samochód jak znalazł.
~kkamil
Hatchback 1.4 D-4D 90KM 66kW
Bardzo pozytywne zaskoczenie silnikiem. Przestronne i wygodne wnętrze. Zła widoczność ze względu na szerokie słupki w połączeniu z bardzo kiepska wentylacją.
~koles
Hatchback 2.0 D-4D 125KM 92kW
nie psuje sie i dobrze służy mi.Jak dotad ciesze sie z tego zakupu.Dynamika dobra przy malym spalaniu. Wyglada bardzo dobry ludzie ogladaja sie:)
~Koyot1974
Hatchback 5d Facelifting 1.4 D-4D 90KM 66kW
Bardzo, bardzo przeciętnie. Jest to moja czwarta toyota. Od pierwszej - oryginalnej japońskiej dzieli ją przepaść - in minus niestety.
~Jarod84
Hatchback 1.6 i 16V VVT-i 124KM 91kW
Autko bardzo wygodne oszczędne, mało traci na wartości. Ja jestem bardzo zadowolony. Mojej babci łatwo wsiąść - a nie jak do jakichś dziwnych wynalazków.
~DamHal
Hatchback 1.4 D-4D 90KM 66kW
Przestronny, dużo miejsca i z przodu i z tyłu, ciekawy design, piękne zgary wskaźników, ergonomiczny wysoko osadzony i krótki lewarek zmiany biegów.
~Bodek
Hatchback 1.6 i 16V VVT-i 124KM 91kW
Przyzwoite, wygodne auto za rozsądne pieniądze. Mogłoby być naprawdę bardzo dobre ale zbyt dużo księgowych pracowało przy jego konstrukcji.
~Pawel
Hatchback 1.4 D-4D 90KM 66kW
Fajny, tani w eksploatacji, bezawaryjny miejski/podmiejski samochód. Jak na długość (4,2m) całkiem przestrzenny w środku.
Dziennik kosztów dla Toyota Auris I
6,1
8,9
~#Amator
Hatchback 5d Facelifting 1.4 D-4D 90KM 66kW
Bdb niezawodne auto - na tle konkurencji pojazd wypada o niebo lepiej. Użytkuje od paru tysięcy auto używane (10 tysięcy).