Lista ocen Toyota Auris II Touring Sports Facelifting (44) - Bezawaryjność (drobiazgi)

Na liście zabraknie 26 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Mateusz
Touring Sports Facelifting 1.8 Hybrid 136KM 100kW
1. u mnie odczepiło się nadkole na autostradzie (sic!) - w trakcie reklamacji 2. piszczały klocki hamulcowe - najpierw wyszlifowane, a potem wymienione przez serwis
~Marcin
Touring Sports Facelifting 1.8 Hybrid 136KM 100kW
Podgrzewanie siedzeń, rozłączające się radio, to jedne z rzeczy z którymi serwis Toyoty w Lublinie nie potrafi sobie poradzić od listopada 2019.
~Daro999
Touring Sports Facelifting 1.8 Hybrid 136KM 100kW
Trzeszczące plastiki (wg ASO wszystko jest ok), rysujący się lakier, łuszczące się plastiki - to bardzo niepokojące objawy. Gdzie ta legendarna jakość toyoty ?
~Marek
Touring Sports Facelifting 1.8 Hybrid 136KM 100kW
Brak za nowe auto, ale po roku użytkowania mam wrażenie że to bardzo solidne auto - co nie zawsze mogę napisać w przypadku innych aut
~KierowcaBombowca
Touring Sports Facelifting 1.6 Valvematic 132KM 97kW
Nowy samochód, a już w 3 miesiącu użytkowania wymieniłem na gwarancji straszliwie skrzypiący fotel kierowcy, poza tą jedną usterką jest celująco.
~xe84
Touring Sports Facelifting 1.4 D-4D 90KM 66kW
Nie licząc "choinki" na desce po wymianie szyby czołowej z uwagi na nieprawidłowo wykonana kalibrację kamery to zero usterek
~Rafał
Touring Sports Facelifting 1.6 Valvematic 132KM 97kW
Mata wyciszajaca grodź silnika sie odkleila, przetarty przewód od poduszki powietrznej, poza tym tylko koszty eksploatacyjne.
~Tomasz
Touring Sports Facelifting 1.8 Hybrid 136KM 100kW
Dokładnie dwa tygodnie po zakończeniu gwarancji zepsuło się składane lusterko, koszt części w serwisie 1200,00 zł.
~Esteban
Touring Sports Facelifting 1.8 Hybrid 136KM 100kW
Problemy ze skrzynia/silnikiem - auto dwukrotnie w serwisie gdyż reakcja na pedał gazu była wyraźnie opóźniona.
~BS
Touring Sports Facelifting 1.4 D-4D 90KM 66kW
Jak na razie jedyny drobiazg to, że czasem skrzypi pianka w fotelu kierowcy. Chyba od temperatury to zależy.
Toyota Auris II Touring Sports Facelifting