Lista ocen Toyota Auris II Touring Sports (33) - Stosunek jakość/cena

Na liście zabraknie 14 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Boguś
Touring Sports D-4D 90 90KM 66kW
Auto dla ludzi wiedzących czego można się spodziewać po Toyocie. Przede wszystkim brak problemów z awariami, wysokim spalaniem, znikającym olejem, szwankującą elektroniką itp. Jeśli chcesz kupić auto i przejechać bezstresowo 200 000 km w przyzwoitych warunkach a potem sprzedać to auto jak na pniu za przyzwoitą kasę to auto jest dla Ciebie. Jeśli chcesz się ścigać spod świateł i podniecać się elektronicznymi gadżetami to wybierz inny salon -...
~Bounty
Touring Sports D-4D 90 90KM 66kW
Jest ok, ake generalnie do ideału brakuje trochę, głównie wewnątrz. Na zdjęciach wygląda ok, w rzeczywistości trochę brakuje do aut z grupy vw. Jak ktoś stawia na niezawodność i święty spokój powinien wybrać toyotę. Jeśli ktoś chce się pocieszyć fajniejszymi materiałami w środku to niech bierze vw - pytanie tylko z jakim silnikiem tsi (długo można wymieniać potencjalne usterki, które ponoć wyeliminowano) czy tdi (afera ze spalinami i osiągami...
~Krzysztof
Touring Sports D-4D 90 90KM 66kW
Cena nie jest niska, nie oszukujmy się. W tej samej cenie można mieć 2 lata młodszego Focusa czy Megane. Ale w Toyocie płaci się za niezawodność, która jest nie tylko legendarna, ale też prawdziwa. Wyposażenie nie powala, mogłoby być lepsze przy tej cenie, ale podstawowe elementy są. Przynajmniej nie ma się co za bardzo popsuć. I się nie psuje. Oceniam więc bardzo wysoko. Jakość wykończenia wnętrza - szału nie ma. Plastiki lubią mówić.
~jamez
Touring Sports Hybrid 135 136KM 100kW
Konkurencja nie śpi... autko tanie nie jest. Ekonomicznie średnio uzasadnione... ale gdybym kupował... kupiłbym znowu jeśli miałbym pieniądze rzecz jasna. Może nie ma jakiejś duszy jak Mercury Monterey lub Ford Mustang z 1950 roku... ale... po prostu kupujesz i masz spokój :-)
~Szymon M.
Touring Sports D-4D 125 124KM 91kW
Toyota kosztuje więcej niż Hyundai, jednak porównując jakość wykonania Auris i Hyundai i30 można to zrozumieć. Widać różnicę. Choćby w jakości wykonania deski rozdzielczej czy jakości kamery cofania. Toyota = jakość. I za to się niestety płaci.
~Marek
Touring Sports Valvematic 130 132KM 97kW
Nie jest źle, niby to spasowanie i materiały mogły by być lepsze, miałem porównanie z golfem, bo miedzy tymi autami wybierałem, ale chciałem mieć auto niezawodne z prostym silnikiem, to mam.
~Camo
Touring Sports Valvematic 130 132KM 97kW
Po kilku miesiącach użytkowania stwierdzam, że stosunek jakość cena jest kompletnie nie współmierny - Auris nie jest wart tych blisko 90 tyś.
~Slavo
Touring Sports Hybrid 135 136KM 100kW
Za tą cenę można oczekiwać lepszej jakości. Plastikowe wnętrze, szkrzypienie, stuki. Niestety jest przeciętnie.
~witalis13
Touring Sports Hybrid 135 136KM 100kW
Cóż,wolał bym taniej zakupić to auto.Zwłaszcza,że mam wersję max wyposażoną.Na szczęście w wyprzedaży z 2014 r. więc nie narzekam
~dzagan
Touring Sports Valvematic 130 132KM 97kW
Jest drogo i przeciętnie wewnątrz auta ale nie było to dla mnie zaskoczeniem. Stawiam na bezawaryjność.
Toyota Auris II Touring Sports