Lista ocen Toyota Auris II Touring Sports Hybrid 135 136KM 100kW 2013-2015 (10) - Skrzynia biegów

Na liście zabraknie 5 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Pawelmor
Touring Sports Hybrid 135 136KM 100kW
Jest to skrzynia bezstopniowa niektórzy skarżą się ze wyje przy przyspieszaniu. Na początku też tak myślałem ale ten samochód wymaga nieco innego stylu jazdy co z resztą potem przekłada się na oszczędności. Trzeba starać się jechać ze stałą prędkością można sobie pomóc tempomatem. Wchodzimy szybko na żądaną prędkość a potem jedziemy i oszczedzamy :) i wtedy w kabinie jest cicho szczególnie jak przełączy się na elektryczny
~Visitor
Touring Sports Hybrid 135 136KM 100kW
Podwójna przekladnia planetarna ( e-CVT) pracuje bezstopniowo od początku do końca. Zapewniając przy tym wysoki komfort jazdy. Konstrukcje tego typu są niemal wieczne. Nie każdemu jednak sposób pracy takiej skrzyni przypadnie do gustu. Przynajmniej na początku.
~jamez
Touring Sports Hybrid 135 136KM 100kW
Przekładnia bezstopniowa. Można o niej dużo pisać. Mi się podoba. Niewątpliwą wadą jest wycie silnika przy przyspieszaniu. No cóż... Jak ktoś przesiadałby się z CVT na manual narzekałby na potrzebę wachlowania lewarkiem biegów. Przy normalnej jeździe - skrzynia na 5.
~Maciek
Touring Sports Hybrid 135 136KM 100kW
Skrzynia e-CVT w pierwszym okresie użytkowania drażni dźwiękiem przy wysokich obrotach silnika, lecz z biegiem czasu dostrzegamy jej inteligencję. Jeśli do tego dodamy jej bezawaryjność, to staje się ona jednym z najmocniejszych punktów tego auta.
~Robert
Touring Sports Hybrid 135 136KM 100kW
bezstopniowa e-CVT - to jest to co lubię. Z tego co piszą planetarna jest bezawaryjna
~Krzysztof
Touring Sports Hybrid 135 136KM 100kW
Rewelacja, nie wiem skąd ludzie piszą o zlej pracy skrzynki CVT
~Slavo
Touring Sports Hybrid 135 136KM 100kW
Najlepszy element auta. Lubię tą skrzynię i działa prawidłowo.
~mariogreg
Touring Sports Hybrid 135 136KM 100kW
Jak ktoś lubi ten typ skrzyni to bedzie zadowolony dla mnie pasuje
~Schmit28
Touring Sports Hybrid 135 136KM 100kW
Rewelacja, szczególnie przy zmianie na wsteczny, -
Dziennik kosztów dla Toyota Auris II Touring Sports Hybrid 135 136KM 100kW
5,7
6,6
~krzysztof
Touring Sports Hybrid 135 136KM 100kW
Bardzo dobrze zgrana bezstopniowa skrzynia.
Toyota Auris II Touring Sports