Lista ocen Toyota Auris II Touring Sports Hybrid 135 136KM 100kW 2013-2015 (9) - Wentylacja i ogrzewanie

Na liście zabraknie 6 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~jamez
Touring Sports Hybrid 135 136KM 100kW
Nie dam oceny... zimą jeździłem mało... tzn. normalnie, tylko zima była niezimowa. Ogólnie auto grzało, szyby nie parowały. Klimatyzacja w lecie też sobie radzi. Natomiast w warunkach ekstremalnych zimowo/wilgotno/upalnych jeszcze testowana nie była. Na razie jednak nie ma się do czego przyczepić.
~Maciek
Touring Sports Hybrid 135 136KM 100kW
Bez uwag. Działa tak, jak powinna. Pamiętać należy, że podczas niskich temperatur, gdy silnik jest jeszcze zimny, włączenie ogrzewania wymusi pracę silnika spalinowego, co powoduje wzrost spalania, gdyż uniemożliwi jazdę tylko w trybie elektrycznym.
~mummy
Touring Sports Hybrid 135 136KM 100kW
Dość długo trzeba czekać na klimę w upalne dni gdy długo stoi na słońcu. W Avensis 2.0 2006 znacznie szybciej robi się chłodniej. W zwykły dzień lub po wyjeździe z garażu klima działa cicho i wystarczająco.
~Pawelmor
Touring Sports Hybrid 135 136KM 100kW
W zimę samochód nagrzewa się w okolo 5-7 min. Nie miałem problemów z wentylacją. W lato wychodzenie auta które stall na słońcu cały dzień maks 5 min.
~Robert
Touring Sports Hybrid 135 136KM 100kW
wentylacja klima super, ogrzewanie szału nie ma spalinowy musi trochę pochodzić żeby nagrzać kabinę.
~Visitor
Touring Sports Hybrid 135 136KM 100kW
Klimatyzacja i ogrzewanie działa pomimo braku pracy silnika spalinowego np. na światłach. Dobre rozwiazanie
~krzysztof
Touring Sports Hybrid 135 136KM 100kW
Niespodziewanie dobrze działa ogrzewanie zimą.Bardzo szybko auto rozmraża zimo zamarzniętę
~mariogreg
Touring Sports Hybrid 135 136KM 100kW
szybko chłodzi jezdziłem w ciepłe dni wiec nie wiem jak zima
~Krzysztof
Touring Sports Hybrid 135 136KM 100kW
Jest OK, ale w starych autach nagrzewanie działało lepiej.
Toyota Auris II Touring Sports