Lista ocen Toyota Auris II Touring Sports Hybrid 135 136KM 100kW 2013-2015 (9) - Widoczność

Na liście zabraknie 6 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~jamez
Touring Sports Hybrid 135 136KM 100kW
Są osoby, które narzekają na widoczność na boki (głónie słupki boczne). Mi odpowiada. Może to kwestia przyzwyczajenia, a może wyregulowania fotela, a może jest tak samo źle jak było w Audi... tak czy inaczej - widzę i już. Fakt, że kamera cofania pomaga w manewrowaniu tyłem, jednak używam jej już tylko przy dojeżdżaniu do przeszkody. Przy parkowaniu tyłem lepiej standardowo: obrócić głowę do tyłu i wspomagać się lusterkami - jak już ustawi się...
~Maciek
Touring Sports Hybrid 135 136KM 100kW
Widoczność bez zastrzeżeń, zarówno do przodu, jak i tyłu. Byłoby doskonale, gdyby kamera cofania miała lekko szerszy kąt widzenia oraz umiejscowienie, które zapobiegałoby jej zabrudzeniom podczas złej pogody.
~Pawelmor
Touring Sports Hybrid 135 136KM 100kW
Nie mam zastrzeżeń. Lusterka ok. Ciemne szyby tylnie nie przeszkadzają. Tylna szyba wbrew pozorom jest duża i można wszytko zobaczyć. Chociaż przy cofaniu kamera się przydaje.
~Visitor
Touring Sports Hybrid 135 136KM 100kW
Nie mam najmniejszych zastrzeżeń. Gdybym nie miał kamery ocena byłaby o wiele niższa. Dzisiejsze auta nie maja widoczności do tylu.
~mariogreg
Touring Sports Hybrid 135 136KM 100kW
Super miałem kamere cofania i czujniki przód i tył wiec bez żadnego problemu
~Krzysztof
Touring Sports Hybrid 135 136KM 100kW
Bardzo dobra. Świetnie pomaga w cofaniu kamera.
~Robert
Touring Sports Hybrid 135 136KM 100kW
dobrze że jest kamera cofania
~Slavo
Touring Sports Hybrid 135 136KM 100kW
Bez zastrzeżeń, kamera ok.
~krzysztof
Bardzo dobrze