Oceny Toyota Avensis Verso

Najnowsze oceny Toyota Avensis Verso

3,8
~Darek
Verso 2.0 D-4D 116KM 85kW
Jestem bardzo zadowolony z tego samochodu. Jak na 17 letni samochód spisuje się świetnie. Może nie jest to ikona niezawodności, ale gdyby byl nowszy model na pewno kupiłbym druga generacje. Silnik 116 KM spisuje się świetnie - wbrew przestrogom życzliwych. Tylko trochę rozrząd drogi do tego silnika. Po 17 latach korozje mam tylko z tylu przy oświetleniu tablicy rejestracyjnej. Reszta super. Jeżeli chodzi i spod to KONSERWACJA. Nawet nowa...
~Bogo
Verso 2.0 150KM 110kW
Nie rozumiem opini o wysokim zużyciu paliwa (benzyny) w tym samochodzie. Silnik 2.0vvti, który napędza to auto jest idealnym połączeniem osiągów i zużycia paliwa. Użytkując auto w Irlandii, podczas dojadów do pracy i podróży zużycie paliwa wynosi około 7,5-8,5l/100km. Jazda ekonomiczna, obroty nie przekraczają 3tys., max 6 osób na pokładzie. Wnętrze jest komfortowe, duże siedzenia mieszczą swobodnie 7 osób. Idealny samochód rodzinny i co...
3,4
~miet@polbox.com
Verso 2.0 150KM 110kW
Teraz wolał bym dołożyc pare złoty i kupić Mercedesa (miałem sprzedałem i szanuje bezawaryjnie 8 lat!) Największa wada Toyoty to zbyt mało miejsca na nogi dla kierowcy zdarzyło mi się że noga wślizgneła mi się pod pedał hamulca! ZA MAŁO MIEJSCA,BARDZO SŁABY SKRĘT,ZOBACZYMY PO PIERWSZYM SRWISIE JAKIE KOSZTY?????? Serwis Toyoty nie dojechał musiałem wezwać PZU numery telefonów serwisowych nieaktualne chyba lepiej było kupić jakieś auto co...
~Piotrek Zet.
Verso 2.0 D-4D 116KM 85kW
Z auta jestem zadowolony. Zmieniłem z kombi na minivana bo przy podobynch wymiarach nie potrzebuję już boxa na dachu przy urlopowych wyjazdach a i podczas budowy domu spisał sie jako auto dostawcze. Naprawde przestronny i 7-mio osobowy samochód.
~DepeszLublin
Verso 2.0 D-4D 116KM 85kW
Auto posiadam od dwóch tygodni. Cóż można opisać? Bardzo wygodny, przestronne wnętrze, dobre wykończenie. Autko 7-mio osobowe więc pojemne. Silnik OK. Raczej pis opon odpada ale to nie wyścigówka. Średnie spalanie 5,8 l/100 km.
3,7
~Kdyb@o2.pl
Verso 2.0 150KM 110kW
w sumie auto bardzo udane pod wzgledem wielkosci wnetrza, zaskakujaco duzo nawet w 3 rzedzie siedzen. szkoda ze przestali je produkowac w 2005 bo osobiscie uwazam je za duzo bardziej funkcjonalne niz corolla verso-z uwagi na miejsce w 3 rzedzie siedzen( tam to porazka na calej linii).
Dziennik kosztów dla Toyota Avensis Verso
6,6
~Rysiek
Verso 2.0 150KM 110kW
Kupując auto w marcu 2005 nastawiałem się na coś z segmentu \"pseugoterenowców\" typu Kia Sorrento, Honda CR-V, BMW X3 etc. ale wystarczyła jedna rundka po mieście i kawałku obwodnicy testową Avensis Verso by zmienić decyzję i kupić tego oto vana. Gdyby wraz z Avensisem III wyszedł nowy Verso (nie Corolla) brałbym go w ciemno ale niestety, z racji zatrzymania produkcji trzeba będzie szukać innego auta.
~Andrew
Verso 2.0 D-4D 116KM 85kW
samochod na 5, niezawodny, komfortowy, ogolnie jeden z najlepszych jakie mialem. Jedyna wada jaka dostrzegam to za malo luksusu jak za ta cene- wszystko jest raczej proste, sporo plastikow kiepskiej jakosci, o skorze na siedzeniach, czy o dobrym audio mozna pomarzyc, wnetrze ogolnie jak z samochodu tanszego o jakies 50 tys. No ale cos za cos.
~arpawlus@friends.id.pl
Verso 2.0 D-4D 116KM 85kW
bardzo praktyczne auto dla rodziny pięcioosobowej, dzieci siedzą daleko od siebie, co poprawia komfort jazdy rodziców :) po wyjęciu foteli gigantyczna przestrzeń bagażowa, praktyczny i duży schowek z tyłu auta
~jerzy.wisniowski@wp.pl
Verso 2.0 D-4D 116KM 85kW
jest to samochód, który mogę polecić każdemu. Wyposażony w wiele zabezpieczeń kierowcy i pasażerów. Posiada najnowsze elementy technologii ułatwiających jazdę i czyniących z niej przyjemność. Pojemny tak pod względem pasażerów jak i bagażu. Po wyjęciu foteli można nim nawet przewozić meble w długich paczkacz. Zero usterek w dotychczasowej eksploatacji.