Lista ocen Toyota Avensis I Kombi 2.0 TD 90KM 66kW 1997-2002 (20) - Skrzynia biegów

Na liście zabraknie 8 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~felemek
Kombi 2.0 TD 90KM 66kW
Włażą biegi tam gdzie powinny jak joystik do gier video ,przyśpiesza się jak benzyniakiem: ciągnie na 1-ym, i 2-im, biegu jak benzyna , trójka to "wystrzał" auta w przód...na czwórce spoko wyprzedzanie nawet pod górkę, piątka to ..rekreacyjna podróż.Szóstego biegu mi wcale nie brakuję jak innym ....
~dunmer
Kombi 2.0 TD 90KM 66kW
skrzynia chodzi dosc precyzyjnie ale 2 bieg zaczał mi chrupać, tak że nie wiem czy wytrzyma, możliwe ze jest to kwestia slabego wysprzeglania bo pedal zbiera dosc nisko, jeszce nie wiem co to moze byc ale cos sie tam dzieje wiec ocena przecietna
~jaro
Kombi 2.0 TD 90KM 66kW
całkiem fajnie zestopniowana, choć jedynka króciutka, ale może to wynika z tego że mam kombi i przystosowano ją do większych obciążeń. Po za tym lewarek chodzi sztywno i precyzyjnie, co osobiście lubię
~lukaszp1903
Kombi 2.0 TD 90KM 66kW
Biegi wchodza lekko i bez problemu, moglyby byc troche dluzsze. W trasie przy wiekszej predkosci utrzymuja sie wysokie obroty a co za tym idzie - wieksze spalanie.
~jarek.figiel@gmail.com
Kombi 2.0 TD 90KM 66kW
Skrzynia pracuje poprawnie, dość sztywno wchodzą biegi, ale nie jest to szybka skrzynia, nie da się zmienić biegu tak jak w BMW. No i wiadomo, jak zimno to dwójka zwiększa swój opór
~ambienT
Kombi 2.0 TD 90KM 66kW
Skrzynia 5 biegów, raz na jakiś czas można wymienić płyn w układzie, na pewno nie zaszkodzi a przedłuży żywotność. Biegi długie, 5 można wbić już od 60 km/h.
~Cid
Kombi 2.0 TD 90KM 66kW
Jest precyzyjna, ale typowy Toyotowski problem (wsteczny ciężko wchodzi, gdy skrzynia jest zimna) ździebko irytuje. Kiedy jest rozgrzana, wtedy wszystko gra.
~GP
Kombi 2.0 TD 90KM 66kW
Skrzynia super poza wstecznym. Czasami po prostu szkoda sie go z uporem maniaka wrzucic tylko po prostu. Puscic sprzeglo i jeszcze raz wrzucic wsteczny :)
~yaspi@wp.pl
Kombi 2.0 TD 90KM 66kW
raczej ok. zdziwiony bylem ze tak lekko chodzi galka zmiany biegow. bardzo dobrze. czasem cos slychac jak zle wbije bieg. no ale to juz moze moj problem.
~zool84
Kombi 2.0 TD 90KM 66kW
Skrzynia ok precyzyjna. brakuje 6 biegu. przy 120km/h prawie 3000 obrotów silnik ma moc ale robi się głośno.
Toyota Avensis I Kombi