Lista ocen Toyota Avensis II Kombi (164) - Całokształt

Na liście zabraknie 101 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~banio13
Kombi 2.0 D-4D 116KM 85kW
Bardzo długo się zastanawiałem zanim kupiłem swoją avę..W grę wchodziło Volvo s60 z legendarnym dieslem D5, ale niestety przegrało z moją żoną, gdyż bidulka nasłuchała się o kosztach serwisu (toyota może tylko troszkę tańsza), lecz w przypadku Volva dobrego mechanika znalezć bardzo trudno i brak części zamiennych. Po za tym miejsca z tyłu w Volvie brak. Co do toyoty nie żałuję zakupu i serdecznie polecam. Na zakupy jeżdżę teraz chętniej tak...
~kusiutheone@o2.pl
Kombi 2.2 D-4D 150KM 110kW
Auto idealne dla rodziny na dłuższe trasy. Pozwala wówczas podróżować w komfortowych warunkach nie spalając przy tym dużo paliwa. Bardzo bezpieczne. Jednak jeśli tkoś szuka auta do dynamicznej/agresywnej jazdy - nie jest to najlepszy wybór. Silnik spokojnie wystarcza nawet do bardzo dynamicznej jazdy ale nie idzie za nim układ jezdny... Jakość wnętrza też nie powala choć jest poprawna (zawsze jest to kwestia gustu). Na pewno jest to auto...
~tomig998
Kombi 2.0 D-4D 126KM 93kW
Czytając opinie przed jej zakupem (pojazd sprowadzony zza granicy) spodziewałem się kilku awarii, które generują spore koszty ich usunięcia. Przez 6 lat użytkowania pojazdu i pokonania nim prawie 100 tyś kilometrów jestem w 100% przekonany, że podjąłem wtedy słuszną decyzję o zakupie Avensisa. Silnik diesla bardzo dobrze sprawował się podczas dojazdu do pracy (cykl mieszany), jak również na dłuższych trasach. Samochód starszego typu godny...
~kropek
Kombi 2.0 D-4D 116KM 85kW
Kupiłem to auto bo ... Toyota wywala się być dobra marką, niestety nic bardziej mylnego. Przez okres roku jak go posiadałem wymieniłem w nim rozrząd, 4 amortyzatory, tarcze i klocki, turbo, przepływie, kompresor klimy, i jeszcze wiele innych drobiazgów na kwotę około 10 tys zł. Do wymiany jeszcze były wtryski, za kwotę 1500zł za szt. I sprzęgło dwumasa zza 2500 oryginał. Lecz to już nie mój problem. Ja na szczęście już pozbyłem sie zmartwienia.
~misiek3691
Kombi 2.2 D-4D 150KM 110kW
Bardzo dobry samochód dla rodziny. To już moja druga toyota Avensis jestem bardzo zadowolony. Nie potrafiłem znaleść drugiego samochodu tak ekonomicznego, niezawodnego, ładnego, praktycznego za te same pieniądze. Nie ma samochodu idealnego każdy znajdzie jakieś plusy i minusy. Avensis jest bardzo bezpieczym samochodem wzorem w swojej klasie, testy dostępne w prasie. Bardzo przyjemnie i lekko prowadzi się go. POLECAM SZEROKIEJ DROGI.
~zetorgur
Kombi 2.0 VVT-i 147KM 108kW
Wygodne, niezawodne, duże kombi, wyposażone moim zdaniem w najlepszy silnik spośród dostępnych. Największymi zaletami tego auta są: 1. Komfort w kabinie (cisza), 2. Elastyczny mocny silnik, 3. Miękkie, \"płynące\" zawieszenie, 4. Karoseria Jeżeli miałbym doszukiwać się wad to byłoby to: 1. Wygląd - Mercedesy są ładniejsze, 2. Brak polotu w wykończeniu kokpitu - charakterystyczne dla japońskich aut.
~jaro
Kombi 1.8 VVT-i 129KM 95kW
Kupując toyote liczyłem na niezawodność, jak widać przeliczyłem się. Jedynym plusem jest 3 letnia gwarancja lub 100 tyś km.Wszystkie naprawy robiłem w toyocie w ramach gwarancji (jak zwykle w Aso trzeba walczyć o swoje, nigdy nic nie słyszą, zawsze jest ok.) po 100 tyś zrezygnowałem z usług ASO i skonczyły się problemy.Nie polecam LPG (regulacja zaworów co 30 tyś koszt z wymianą płytek 800 zł.) nieekonomiczne i uciążliwe.
~zukes
Kombi 2.0 VVT-i 147KM 108kW
Auto ogólnie OK. Kupiłem w wersji SOL. Trochę wkurza mnie głupia automatyka, której nie można przeprogramować. A to, że wymagany jest kluczyk żeby móc posłuchać radia to jakaś paranoja no i ten brzęczyk jak otworzymy drzwi przy włożonym kluczyku (czyli juz nie posłuchamy radia). Jeśli serwis mi tego nie odłączy będę naprawdę zły. Avensis 2.0 to seria kompromisów tak naprawdę ani sportowe ani bardzo ekonomiczne.
~Mario
Kombi 2.0 VVT-i 147KM 108kW
Doskonały samochód rodzinny, mnóstwo przestrzeni dla pasażerów i ogromny bagażnik. Mój egzemplarz dobija do ćwierć miliona kilometrów i nie zdradza w żaden sposób swojego przebiegu, jeździ jak nowy i wygląda jak nowy. W aucie wszystko działa, każdy element wyposażenia, każda lampka i przełącznik. Auto japońskie bez oznak korozji to też dla nie nowość. Polecam Avensis T25 z czystym sumieniem.
Dziennik kosztów dla Toyota Avensis II Kombi
7,1
8,6
~Jacek Szyszka
Kombi 2.0 VVT-i 147KM 108kW
Wygodna, dobrze wyposażone, ksenony, duża dotykowa nawigacja ładnie wygląda a zestaw audio gra dobrze. Czujnik deszczu, podgrzewane wycieraczki, tempomat, podgrzewane fotele przednie. Bezpieczne kombi. 9 poduszek ABS, VSC, TRS . Wygląd rzecz gustu, mi się podoba, stonowana, elegancka stylistyka. Ładny srebrny lakier, wpadający w lekko złoty, ciemne szyby + 17 calowe koła mi osobiście przypadły do gustu.
Toyota Avensis II Kombi