Lista ocen Toyota Avensis II Kombi (164) - Całokształt

Na liście zabraknie 101 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Mariusz
Kombi 1.8 VVT-i 129KM 95kW
Nie zaluje zakupu tego auta, nie dokladamy do niego nic, oprocz standardowych rzeczy typu hamulec, wycieraczka czy olej. Spalanie na akceptowalnym poziomie (przy ok 180 km/h dochodzi do 10 l, przy spokojnej jezdzie w granicach 6,5-7,5 l)
~toyociarz z warszawy
Kombi 1.8 VVT-i 129KM 95kW
W sumie po ponad rocznej eksploatacji mogę uznać, Ave to samochód sympatyczny jednak niezawodny /bo nigdy nie zawiódł w trasie/ ale jak wszystkie nowe konstrukcje mający choroby wieku dziecięcego na szczęście jednak nie zagrażające bezpieczeństwu jazdy.
~Mateusz
Kombi 2.4 i 16V D-4 163KM 120kW
Za całokształt solidna 5. Bezawaryjne, komfortowe pomimo 17 calowych felg, przyjemnie jeżdżące auto. Rodzina 4 osobowa podróżuje naprawdę komfortowo. Swoje robi porządny silnik 2.4 oraz automatyczna skrzynia biegów.
~voojti
Kombi 1.8 VVT-i 129KM 95kW
Auto niezawodne, tanie w eksploatacji, w miarę wygodne, ciche pojemne, dynamiczne. Idealne auto dla "przeciętnego Kowalskiego". Niewielkie koszty utrzymania, praktycznie zerowe koszty napraw "niespodziewanych".
~adrian
Kombi 1.6 VVT-i 110KM 81kW
Fantastyczne auto za niedużą cenę. Nie wyróżnia się z tłumu ale nie o to w tym aucie chodzi. Jest bezawaryjne, bezpieczne i ma bardzo dużo miejsca. Polecam wszystkim, którzy nie chcą ładować połowy wypłaty w naprawy
~Wojtek UK
Kombi 2.0 D-4D 126KM 93kW
Bardzo zadowolony z zakupu i polecam. Bardzo dobry solidny samochod rodzinny na dlugie trasy. Ekonomiczy chociaz nie az tak jak podaje ksiazka, ale jak sie jedzie 150km/h na trasie to trudno oczekiwac spalania ponizej 5l/100km.
~PawełG
Kombi 1.8 VVT-i 129KM 95kW
Jest to moje pierwsze auto tej klasy, więc mój zachwyt jest zrozumiały. Jest to czarne, kombi ze srebrnymi relingami i wierzcie, że prezentuje się znakomicie. Dużo miejsca, prowadzi się fajnie, jedynie moc mogłaby być większa.
~stefcio120
Kombi 2.0 D-4D 126KM 93kW
Ogólnie auto oceniem słabo. Zbyt dużo problemów jak na Toyote. Miałem służbowego Nissana Primere z 2004 roku z franuskim silnikiem i było o niebo lepiej. Także nie polecam zakupu Avensisa. A po drugie jest to strasznie nudne auto.
~Piotrek
Kombi 2.2 D-4D 150KM 110kW
Auto super. U nas już od 8 lat. Żadnych poważnych problemów. Można by rzec, że niezawodna, oby nie zapeszyc
Dziennik kosztów dla Toyota Avensis II Kombi
7,1
8,6
~robas333
Kombi 2.0 D-4D 116KM 85kW
idealne auto jako podstawowy samochód w rodzinie, 5 osobowa rodzina spokojnie pojedzie na wakacje, chłopak zabierze dziewczynę na wyjazd a rodzice mogą nim spokojnie wozić dzieci do szkoły.
Toyota Avensis II Kombi