Lista ocen Toyota Avensis II Kombi (164) - Całokształt

Na liście zabraknie 101 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~właściciel toyoty avensis
Kombi 1.8 VVT-i 129KM 95kW
Ogólnie lubie ten samochód, prowadzi się dobrze, w trasie nie zawiódł nigdy, denerwują mnie wpadki konstrukcyjne producenta, który uległ sile własnej reklamy i wypuścił model niedopracowany do testowania na klientach i jeszcze za to wziął duże pieniądze. Całe szczęście, że serwis sprawny i sympatyczny i usuwa te usterki szybko i bez zbędnych ceregieli jak to się dzieje w innych markach.
~w...
Kombi 2.0 VVT-i 147KM 108kW
Za kierownicą tego auta czujesz sie na prawdę pewnie. Komfort, niezła dynamika, niezawodność, znakomite zawieszenie. W przeciwieństwie do mojego przedmówcy, nie mam żadnych stuków i zgrzytów w tapicerce czy zawiasach. Ale jeżeli ktoś uwielbia startować z piskiem opon z każdego skrzyżowania , to niech odpuści Avensis, to nie wyścigowka...chociaż między Katowicami i Krakowem leci ponad 220...
~kris
Kombi 2.0 D-4D 116KM 85kW
jak to jest lider niezawodnosci to fest k***a lider,elektryka totalnie do bani,czasem se działa dzwiek zapalonych swiatel czasem se nie działa,czasem działają światła drzwi czasem se nie działają,wez wymien jakis bezpiecznik pod kierownicą powodzenia haha zarówki h7 to lepiej wczesniej sie dobrze na*ebac,i znowu dziala nie dziala dziala nie dziala i tak w kółko
~Krzysiek
Kombi 2.0 D-4D 126KM 93kW
Auto sprowadzone z Holandii, cały czas w rodzinie przez ok.5lat. Zakupione przy przebiegu ok. 135 tyś. aktualnie ponad 301tyś. Jedyna wada toyoty - uszczelka pod głowicą. Pozostałe rzeczy wymieniane eksploatacyjne. Jak to ktoś kiedyś powiedział - raz się kupi toyotę to już z tą marką się zostanie. Auto nie rdzewieje, dynamiczne, niskie spalanie. Gorąco polecam!
~Darecki z Warszawy
Kombi 2.0 D-4D 116KM 85kW
Jak dotad jestem zadowolony i mam nadzieja ze nie bede mial powodu do zmiany mojej opinii. Auto jest wygodne, przestronne, dobrze sie prowadzi i jest ekonominczne w spalaniu. Mogli by jednak dopracowac sprawe z trzeszczacymi plastikami oraz zmienic tapicerke na lepsza gatunkowo, poniewaz ta standardowa wyglada nieco tandetnie i sprawia wrazenie, ze przetrwa nie dluzej niz 2-3 lata.
~toyociarz
Kombi 1.8 VVT-i 129KM 95kW
Samochód b. komfortowy, pewny w prowadzeniu, wizualnie się podoba gdyby nie te usterki i wymiany wręcz lawinowe uszkodzonych bądż niedopracowanych elementów osprzętu - czy kupiłbym drugi raz - trzebaby się poważnie zastanowić - na osłodę można powiedzieć, że serwis Toyoty w W-wie bardzo uprzejmy i sympatyczny, gdyby to był fiat albo VW to nic tylko się zastrzelic.
~nonio
Kombi 1.6 VVT-i 110KM 81kW
Po dwóch latach użytkowania jestem zadowolony żadnych problemów z samochodem .Ogólnie polecam 110 KM spokojnie wystarczy do przemieszczania się po mieście i poza nim .Samochód z dużą ilością miejsca w środku dobry na rodzinne eskapady ,dość cichy jak na ten silnik w środku .Jak ktoś szuka rodzinnego taniego bezawaryjnego samochodu to idealny wybór .Polecam
~YeaH
Kombi 2.2 D-4D 177KM 130kW
Jeszcze lepsza niż 2.0 D4D. W końcu człowiek czuje to co ma pod maską. Autko po delikatnym programie na 200 KM lepiej jedzie i paradoksalnie mniej pali. Samochód w wersji prestige daje dużo satysfakcji z posiadanego wyposażenia. Jak to u Toyoty wzorowa ergonomia. Troszeczkę wkurza biały dym za autem w momencie czyszczenia filtra cząstek stałych.
~Afropolak
Kombi 1.8 VVT-i 129KM 95kW
Poza kilkoma drobiazgami to bardzo dobre auto - nie jest to \"drescar\" nie jest to także Mercedes. Jeśli szuka się stonowanego komfortowego auta w dodatku niezawodnego to Avensis jest dobrym wyborem. ( jeśli myślisz o takim autku i czytasz negatywne opinie to zerknij że 80% problemów jest z dieslami ! - benzynki są po prostu nie do zajechania. )
~Adomas
Kombi 2.0 D-4D 126KM 93kW
Jest to komfortowy samochód dla rodziny, sporo miejsca, pojemny bagażnik, dobrze pakowny, relingi dachowe się przydają, na długie trasy jest bardzo przyjemny, pasażerowie zasypiają łatwo. Ma pewne swoje przywary ale można się przyzwyczaić i polubić. Jest to auto które można długo i bezawaryjnie użytkować, takie w sam raz. Cieszę się, że je mam.
Toyota Avensis II Kombi