Lista ocen Toyota Avensis II Kombi (164) - Całokształt

Na liście zabraknie 101 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Tomek B.
Kombi 2.0 VVT-i 147KM 108kW
Typowy samochód rodzinny: wygodny, oszczędny, niezawodny, z dużym bagażnikiem (szczególnie kombi). Doskonały w długich trasach. Całkowicie nie nadaje się do jazdy sportowej.
~właściciel ave
Kombi 1.8 VVT-i 129KM 95kW
Ogólnie daję 5 choć w sumie powinno być 4+ ale skoro nie ma to niech mają trochę więcej, mam nadzieję, że po 100 tys km, będę miał podobne zdanie na temat tego samochodu.
~maciek
Kombi 2.0 D-4D 116KM 85kW
mam porównanie do Laguny II,9 dCI. W każdym przypadku lepsza od toyoty poza najważniejszym - psuje się na zawołanie a zawieszenie nietrwałe i tylko super przy autostradach
~Saszel
Kombi 2.0 VVT-i 147KM 108kW
Na samym początku zaznaczam, że nie jestem kierowcą (jestem za młody), więc ocena jest na bazie 5 lat jazdy jako pasażer oraz kilku prób na parkingu :)
~Adam
Kombi 2.0 D-4D 116KM 85kW
Jeżdżę 7 lat i auto jest niesamowite - calkowicie bezawaryjne tylko klocki plyny filtry bajka. Bardzo niskie spalanie swietne rodzinne komfortowe auto.
~Andrzej
Kombi 2.2 D-4D 177KM 130kW
Jest to moja trzecia avensis T25. poprzednio byla jeszcze T22. Auto jakby na mnie skrojone, w którym wszystko pasuje i jest tak jak ma być.
~Mc
Kombi 2.0 VVT-i 147KM 108kW
całkiem nieźle, jak na 12 lat korozji brak, poziom awaryjności mały, głownie rzeczy eksploatacyjne, typu klocki świece itp. W miarę wygodny i pojemny
~Prawdziwy Tebe
Kombi 2.0 D-4D 126KM 93kW
Bardzo blado na tle Doblo... Inny segment, ale wydawaloby sie, ze Avensis powinien zapewnic wiekszy ogolny komfort i zadowolenie z jazdy...
~toyo1
Kombi 1.8 VVT-i 129KM 95kW
Jak dla mnie udany samochód, spełniający większość moich potrzeb przewozowych, pewny w prowadzeniu, niezawodny o prestiżowym wyglądzie.
~kierownik toyociarz
Kombi 1.8 VVT-i 129KM 95kW
W zasadzie dłbym prawie 5 /bo 4 to jednak trochę mało/, marka prstizowa, wygląd tez fajny, przyjemność prowadzenia też jest - więc w sumie ocena prawie max.
Toyota Avensis II Kombi