Lista ocen Toyota Avensis II Kombi (164) - Całokształt

Na liście zabraknie 101 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~robert
Kombi 2.0 D-4D 126KM 93kW
Auto mocno przeciętne i super awaryjne poważne awarie ,silniczki 1AD i 2AD omijać szerokim łukiem, najgorszy diesel świata jak jeszcze nie pękła głowica i wydmuchało uszczelkę to wszystko przed wami a nawet naprawa za 5-10 tyś może nie pomóc korozja aluminium ,legendarna jakość występują też w Avensisie T27 III gen.
~Paweł
Kombi 2.2 D-4D 177KM 130kW
Bardzo ale to bardzo przyjemny samochód, nie dam oceny doskonałej, ze względu na głośność samochodu przy wyższych prędkościach (160 +). Mega pakowny, wygodny, a co najważniejsze właściwie bezawaryjny ( nie piszę o materiałach eksploatacyjnych, zawsze znajdzie się jakiś drążek, gumka, żarówka inny ****rel do wymiany )
~bardzozlymisio
Kombi 2.2 D-4D 177KM 130kW
Wygodny i bardzo mily samochod, szczegolnie przyjazny na dlugie trasy. Posiadam kombi i jest rewelacyjny na wyjazdy na narty, surfing gdziekolwiek. Dodtkowo dobrze sie zbiera (pewnie ze sa lepsze) ale moment obrotowy 400 daje bardzo dobre wrazenia przy przyspieszaniu powyzej 100 km. Zuzycie jest do przezycia, ogolem godny polecenia.
~Antek
Kombi 1.8 VVT-i 129KM 95kW
Nigdy więcej benzyny... Zużycie oleju i paliwa ogromne. Olej muszę dolewać co 2 tys. km. Spalanie na poziomie 10-11 litrów. Myślałem, że wersja polift będzie pozbawiona wad poprzednika, ale niestety... Remont przy 210 tys. Jedyne plus to wyposażenie i wygodna pozycja za kierownicą.
~Antek
~Niezawodnie zawodne auto
Kombi 1.8 VVT-i 129KM 95kW
Piękny wygląd, wygoda i komfort. Auto spełnia wszystkie walory poza jednym szczegółem: Nie nadaje się do jazdy! To pasmo niekończących się napraw i usterek i nigdy nie można być pewnym czy się dojedzie i wróci w zaplanowane miejsce, chociaż dopiero co zjechało się z kanału.
~rozczarowany
Kombi 2.2 D-4D 177KM 130kW
Zawiodło mnie to auto okropnie. Miało być tak pięknie a w okresie 1,5 roku kiedy zrobiłem 70k km byłem w serwisie 10 razy z czego auto musiałem kilka razy zostawić ma 2-3 dni. Ponadto opieszałość i rozbrajająca bezradność serwisu skutecznie zniechęciły mnie do marki.
~marek woszczyńsk
Kombi 2.2 D-4D 150KM 110kW
mysle ze toyota to bubel kupilem ten samochod jako nowe auto za namowa znajomych i rodziny na poczatku nawet mi sie podobało ale jakosc wykonania i te trzeszczace plastiki całkowicie zepsuły moja opinie o tej marce w dodatku cena zakupu i serwis to astronomiczne kwoty
~Mariusz
Kombi 2.0 VVT-i 147KM 108kW
Przejechałem w ciągu 7 lat 100 tyś kilometrów. Auto nigdy mnie nie zawiodło. Po prostu wsiadasz i jeździsz. Mamy rok 2020, auto ma 16 lat, a mimo tego dalej prowadzone są na nim akcje serwisowe ze względu na możliwe zużycie podzespołów elektronicznych (szok).
~Piotrek
Kombi 2.2 D-4D 150KM 110kW
Doskonałe auto rodzinne o wystarczającej dynamice i komforcie. A co najważniejsze całkowicie bezawaryjne. Jedyne rzeczy wymienione poza częściami eksploatacyjnymi to gumki stabilizatora (36 PLN) i amortyzatory tylnej klapy (coś koło 100 PLN).
Toyota Avensis II Kombi