Lista ocen Toyota Avensis III Wagon Facelifting 2015 1.8 Valvematic 147KM 108kW 2015-2018 (17) - Układ jezdny

Na liście zabraknie 5 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Pegaz1234
Wagon Facelifting 2015 1.8 Valvematic 147KM 108kW
Układ jezdny, jest naprawdę dobry. Komfortowo i cicho sunie się po dobrych drogach, a i na dziurach nie za wiele się do środka przenosi. Przy załadowanym aucie i jeździe na autostradzie, zwłaszcza niemieckiej, jedzie się rewelacyjnie. Na polskiej telepawce z Berlina do Wrocławia czuć nierówności i drgania przenoszą się do auta, ale ten odcinek drogi to ewenement na skalę światową.
~Sławomir
Wagon Facelifting 2015 1.8 Valvematic 147KM 108kW
Poprzednie auto dobrze sie prowadziło i miałem obawy, że Avensis będzie odstawał w tym zakresie. Jednak po półrocznej eksploatacji i przejechaniu prawie 15 tys. km stwierdzam, że zawieszenie dobrze się spisuje, jest dosyć sprężyste i auto doskonale się trzyma nawierzchni. Mówię tu oczywiście o w miarę normalnej eksploatacji, a nie wyczynowej jeździe.
~Robert
Wagon Facelifting 2015 1.8 Valvematic 147KM 108kW
Zawieszenie dość przeciętne i "słabo trzyma", ale to nie jest sportowy samochód. W zakrętach ostro branych totalny brak pewności. Tylko czy ten samochód kupuje się do ostrych zakrętów? Jak dla mnie nie po to.
~semicolon
Wagon Facelifting 2015 1.8 Valvematic 147KM 108kW
Samochód prowadzi się pewnie. Bardzo dobrze przeszedł próby na platformie poślizgowej. Pracownicy obsługi byli zdziwieni, jak szybko auto zbierało się z poślizgów.
~konic
Wagon Facelifting 2015 1.8 Valvematic 147KM 108kW
Chyba największy atut tej generacji. Auto dobrze się prowadzi, precyzyjnie nawet przy dużych prędkościach 160-170. Bardzo komfortowe zawieszenie, nie pływa jak stara Avensis.
~Trevor
Wagon Facelifting 2015 1.8 Valvematic 147KM 108kW
Samochód prowadzi się precyzyjnie , oceniłbym 8,5 na 10 , nie przechyla się i bardzo dobrze jeździ w zakrętach choć jest długi .
~Sławek
Wagon Facelifting 2015 1.8 Valvematic 147KM 108kW
Zawieszenie w porządku, wg. mnie troszkę miększe niż w poprzedniej wersji ale daje radę. Układ kierowniczy również bez zastrzeżeń.
~kuguar78
Wagon Facelifting 2015 1.8 Valvematic 147KM 108kW
dobry promień skrętu, łatwo się manewruje, jedynie mam zastrzeżenia do przyczepności, zobaczę jak na letnich oponach będzie
~Piotr
Wagon Facelifting 2015 1.8 Valvematic 147KM 108kW
Bez uwag, auto trzyma się drogi. Ma dużo lepszy promień skrętu niż moja poprzednia Octavia.
Dziennik kosztów dla Toyota Avensis III Wagon Facelifting 2015 1.8 Valvematic 147KM 108kW
8,4
~Barga77
Wagon Facelifting 2015 1.8 Valvematic 147KM 108kW
jak cię mogę.. Trzeba przyznac, że wytrzymały i moim zdaniem cichy
Toyota Avensis III Wagon Facelifting 2015