Lista ocen Toyota Avensis III Wagon Facelifting (28) - Stosunek jakość/cena

Na liście zabraknie 23 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Piotr M.N.
Wagon Facelifting 2.0 Valvematic 152KM 112kW
Kupowałem auto używane, choć w stanie, moim zdaniem, doskonałym, jak nowe i z dwuletnią jeszcze gwarancją, w dodatku sprawdzone przez dilera (u którego zresztą robię przeglądy jako stały klient). Miało rok i tylko 9000 km przebiegu. Było używane do prezentacji klientom, ewentualne usterki (o których nie wiem) na pewno usunięto. Za to wszystko opuszczono mi ok. 40 tys. w stosunku do ceny katalogowej. Wyszło dużo taniej niż gdybym kupował...
~mar
Wagon Facelifting 1.8 Valvematic 147KM 108kW
Uważam, a długo przed kupnem szperałem, szukałem, rozmawiałem w serwisach różnych marek (VW, Skoda, Mazda, Opel), otrzymywałem kalkulacje, iż stosunek jakości do ceny, w tej klasie samochodów, jest najlepszy. Trzeba go brać pod uwagę, z innymi markami bowiem inaczej nie pomagałby w podjęciu decyzji o zakupie. Cena naprawdę dobra, z bogatym wyposażeniem (choć brakuje kilku elementów, których Toyota nie ma w ogóle).
~mar
Wagon Facelifting 1.8 Valvematic 147KM 108kW
Mam bogate wyposażenie, praktycznie wszystko co oferują teraz producenci. W tym wyposażeniu u konkurentów jest drożej. mankametem jest sprzedaż całych pakietów bez możliwości indywidualnej konfiguracji (za to na nowy samochód czeka się krócej). No i niektórych rzeczy jak np. podgrzewanie przedniej szyby (bardzo użyteczne) w japończykach nie dostaniesz.
Wagon Facelifting 2.0 Valvematic 152KM 112kW
Tanio nie jest,ale za samochod w takiej wersji wyposazeniowej,w tej klasie -konkurenci maja drozej. Mialem oczywiscie inne samochody do wyboru,ale po testowaniu,ogladaniu,czytaniu roznych opinii-Toyota dla mnie okazala sie wyborem optymalnym.Nie zaluje i mam nadzieje,ze z czasem moja opinia nie zmieni sie \"in minus\".
~toyociarz z warszawy
Wagon Facelifting 2.0 Valvematic 152KM 112kW
Jak za tak bogate wyposażenie SOL-Pakiety Biznes i Plus oraz Life Plus oraz szereg dodatków typu hak,alarm, blokada skrzyni biegów, owiewki boczne, listwy boczne, nawigacja, opcja full dla zestawu nagłaśniającego dodane gratis przez dealera - uważam, że cena w porównaniu np. do Hondy Acord jest bardzo atrakcyjna.
~s_adi_s
Wagon Facelifting 2.0 D-4D PowerBoost 150KM 110kW
W tym przedziale cenowym, konkurentem był vw cc, nad którym długo rozmyślałem ostatecznie wybór padł na avensis, myślę, ze można wybrac coś lepszego w tej cenie, ale walor ekonomiczny formy finansowania smart plan zadecydował o wyborze avensis.
~ToyotaAvensis_ks1509
Wagon Facelifting 1.8 Valvematic 147KM 108kW
Za tą cenę i biorąc pod uwagę, że Avensis to najbardziej "prestiżowy" model Toyoty w Europie (nie liczę SUVów i terenowych, oraz Camry i Avalona, które są w USA), to jakość wykończenia powinna być zdecydowanie wyższa.
Wagon Facelifting 2.0 Valvematic 152KM 112kW
Mysle,ze trudno znalezc tak wyposazone auto za mniesza cene .Toyota sie ceni,ale mam juz swoje lata ,oczy i uszy otwarte,30 lat jezdze roznymi samochodami i smiem twierdzic,ze ceni sie za niezawodnosc calkiem slusznie.
~Wojtek Łódź
Wagon Facelifting 2.0 Valvematic 152KM 112kW
Plastiki trochę skrzypią oraz obwódki bocznych ramek klimatyzacji, które są srebrne odbijają się w bocznych szybach. Skrzypią zawiasy oraz niedopasowane tylne siedzenie ale już sobie poradziłem.

Usterki Toyota Avensis III

Toyota Avensis III – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

Wagon Facelifting 2.0 Valvematic 152KM 112kW
Tanio nie bylo,ale otrzymuje sie auto naprawde nowoczesne,kompletnie wyposazone we wszystko,co potrzebne. Teraz tylko jezdzic i cieszyc sie nim jak najdluzej. Konkurencja jest minimum w tej samej cenie.
Toyota Avensis III Wagon Facelifting