Lista ocen Toyota C-HR I Crossover 1.2L Turbo 116KM 85kW 2016-2019 (16) - Układ jezdny

Na liście zabraknie 11 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Belizariusz
Crossover 1.2L Turbo 116KM 85kW
Nie spodziewałem się tego ale samochód bardzo dobrze trzyma się drogi. Nie przechyla się, nie buja, zawieszenie jest zestrojone dość sztywno. Wraz z dużymi kołami i niskim profilem sprawia to że można dość szybko i pewnie pokonywać ostre zakręty. Na pewno duża w tym zasługa dobrych opon.
~Tomasz
Crossover 1.2L Turbo 116KM 85kW
Najmocniejszy punkt auta . Świetnie zestrojone zawieszenie ! Bardzo dobrze i cicho tłumi nierówności , świetne w zakrętach , bardzo dobry układ kierowniczy i hamulce . Genialnie jeździ po śniegu i sliskim . Trudno je wyprowadzić z toru jazdy .
~MacO
Crossover 1.2L Turbo 116KM 85kW
Odpowiednio miekkie i sztywne, mozna dosc szybko wchodzi w zakrety gdyz auto trzyma sie drogi idealnie, siedzi sie odpowiednio wyzej ale auto nie buja sie na boki w zaden sposob. Jesli miekko, komfortowo, czasami czuc nierownosci, ale sporadycznie jedynie.
~mikomed
Crossover 1.2L Turbo 116KM 85kW
przykleja się do drogi jak bolid F1, w porównaniu z suv-ami, którymi jeździłem wcześniej naprawdę pewnie się prowadzi i daje wrażenie pełnej kontroli nad torem jazdy
~Piotr
Crossover 1.2L Turbo 116KM 85kW
Bardzo dobrze wypośrodkowany pomiędzy komfortem a sztywnością. W zakrętach nie buja. Precyzyjny układ kierowniczy.
~Leszek
Crossover 1.2L Turbo 116KM 85kW
Zawieszenie naprawdę super. Do domu mam kilkanaście zakrętów i poprzednimi samochodami przejeżdżałem je znaczniej wolniej.
~C_HR
Toyota C-HR
Crossover 1.2L Turbo 116KM 85kW
Dla mnie rewelacja ! Dodam, że jeździłem samochodami niemalże z każdej półki oprócz sportowych.
~Tomasz
Crossover 1.2L Turbo 116KM 85kW
Kapitalny kompromis komfortu i prowadzenia . Do tego bardzo ciche . Bardzo mocny punkt auta
~rav
Crossover 1.2L Turbo 116KM 85kW
Auto świetnie się prowadzi. Bardzo dobrze tłumi nierówności.

Usterki Toyota C-HR I

Toyota C-HR I – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~Marcin
Crossover 1.2L Turbo 116KM 85kW
Pięknie trzyma się w zakrętach, prawie jak auto ala sportowe
Toyota C-HR I Crossover