Lista ocen Toyota C-HR I Crossover 1.2L Turbo 116KM 85kW 2016-2019 (15) - Wyciszenie

Na liście zabraknie 12 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~C_HR
Toyota C-HR
Crossover 1.2L Turbo 116KM 85kW
Jak na ten segment to jest nieźle ale mogło by być lepiej Do 110 -120 km/h jest OK ale powyżej 120 jak dla mnie robi się już zbyt głośno. Podobno wersja poliftowa od 2019 r jest już lepiej wyciszona. Samochód zdecydowanie bardzie do jazdy po mieście i drogach krajowych niż na autostrady.
~Piotr
Crossover 1.2L Turbo 116KM 85kW
Przy wyższych prędkościach powyżej 140 km/h robi się głośno. Ale w którym aucie się nie robi - chyba tylko w tych najwyższych klasach. Dużo zależy od opon. U mnie na letnich jest głośniej niż na zimowych co trochę dziwne.
Crossover 1.2L Turbo 116KM 85kW
Jestem po dieslach , wiec raczej cicho . Dla mnie ok. Silnik buczy przy 4000 obrotów od niedawna . Ponoc awaria sterowania turbiny . Czyli norma w tym aucie .
Crossover 1.2L Turbo 116KM 85kW
We wnętrzu jest bardzo cicho . Zarówno silnik jak i zawieszenie nie dają powodów do narzekania . Na biegu jałowym wielokrotnie były pytania czy silnik zgasł :)
~rav
Crossover 1.2L Turbo 116KM 85kW
Przy niższych prędkościach jest całkiem dobre. Problem zaczyna się pojawiać na autostradzie, gdzie trzeba nieźle podgłośnić radio.
~mikomed
Crossover 1.2L Turbo 116KM 85kW
zdarzyło mi się przekręcić zapłon przy uruchomionym silniku, wreszcie mogę porozmawiać bez krzyku przy prędkościach powyżej 140 km/h
Crossover 1.2L Turbo 116KM 85kW
Wyciszenie na -5 biorąc pod uwagę klasę auta,silnik nie wyje,słychać głównie szumy powietrza
~Leszek
Crossover 1.2L Turbo 116KM 85kW
Powyżej 100 zaczyna być głośno, przy 140 jest głośno ale rozmawia się czy słucha radia bez problemu.
~Wojciech
Crossover 1.2L Turbo 116KM 85kW
Do 100 km jest w miarę, ale przy prędkościach powyżej 120 zaczyna być bardzo głośno.

Usterki Toyota C-HR I

Toyota C-HR I – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~MacO
Crossover 1.2L Turbo 116KM 85kW
Idealne, silnika nie slychac a na trasach nie slychac rowniez pedu wiatru.
Toyota C-HR I Crossover