Lista ocen Toyota C-HR I Crossover 1.8 Hybrid 122KM 90kW 2016-2019 (31) - Widoczność

Na liście zabraknie 15 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Krzystof
Crossover 1.8 Hybrid 122KM 90kW
No i doszedłem do miejsca gdzie musze to napisać. Trzeba się przyzwyczaić do tego. Lusterko wsteczne do przyjęcia widoczność ale dlaczego to lusterko nie jest zamontowane wyżej o 3 cm. Jest duże więc trzeba fotel obniżać. Mam 188cm i mi dokucza w mieście ale zaczęłem sobie z tym radzić. I do tego człowiek się przyzwyczai. Ale jeszcze czasem zwracam uwagę na to.
~Rafal
Crossover 1.8 Hybrid 122KM 90kW
Jeśli się cofa na lusterka i kamerę to nie ma problemu, jak ktośpatrzy przez ramię do tyłu - to słabo. Niektórym moga przeszkadzać małe boczne okienka z tyłu - mi i moim dzieciom to jednak zupełnie nie przeszkadza ( więcej tu gadania dziennikarzy niż faktycznego problemu)
~Doktor7
Crossover 1.8 Hybrid 122KM 90kW
Czujniki parkowania z tyłu, z przodu, z boku, kamera cofania, system wykrywajacy ruch pojazdów z tyłu przy wyjeżdżaniu z parkowania prostopadłego tyłem, auto samo parkuje... widoczność ? Nawet bez widoczności było by super z tyloma dodatkami...
~RafalWawa
Crossover 1.8 Hybrid 122KM 90kW
Najgorzej jest gdy trzeba przepuścić auta jadące od tyłu skośnie - tu jest słabiutko, Poza tym jest OK. Widoczność do tyłu nie jest mi potrzebna - i tak parkuję na lusterka i kamerę, więc nie ma problemu
~Patrycja Klimaszewska
Crossover 1.8 Hybrid 122KM 90kW
Kiepska widoczność przy włączaniu się do ruchu. Prawie nic nie widać. Jeździ się na wyczucie. Pasażerowie z tyłu czują się jak w trumnie
~KLIENT
Crossover 1.8 Hybrid 122KM 90kW
LEPIEJ NIE WSPOMINAĆ TRAGEDIA NIC NIE WIDAĆ Z TYŁU A W PRZYPADKU AWARII KAMERY COFANIA TO LEPIEJ JUŻ ZAPEWNIĆ SOBIE ASEKURACJE 2 OSOBY W
~CHRka
Crossover 1.8 Hybrid 122KM 90kW
Widoczność ograniczona przez tylne słupki, co nie przeszkadza tak bardzo, jeśli potrafimy korzystać z luterek i kamery cofania, a także czujników.
~miha1
Crossover 1.8 Hybrid 122KM 90kW
Dla kierowcy i pasażera z przodu bardzo wygodnie, dal kogoś z tyłu niestety... Nie jest to samochód rodzinny - chyba, że 1 małe dziecko
~Luk z WRO
Crossover 1.8 Hybrid 122KM 90kW
Do przodu bardzo dobra, trochę słabiej do tyłu, ale jest kamera i czujniki cofania więc nie ma problemów z parkowaniem.

Usterki Toyota C-HR I

Toyota C-HR I – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~q3
Crossover 1.8 Hybrid 122KM 90kW
Nic nie widać!! Kamera cofania jest, ale brudzi się w zawstydzająco szybkim tempie, brak systemu czyszczenia obiektywu.
Toyota C-HR I Crossover