Lista ocen Toyota Celica V Coupe (44) - Stosunek jakość/cena

Na liście zabraknie 54 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~20 letni koneser mechanik
Coupe 2.0 i 16V 156KM 115kW
Jak na moje oko auto dosc ekonomiczne jak na duzy wysokoobrotowy silnik. Na gazie nie za dobrze chodzi byc moze dlatego ze to nie sekwencja ale i ak sie lepiej oplaca niz na bezynie. I napisze tu pare slow o LPG instalacja jest niegrozna dla silnika w kazdym samochodzie ale moze byc grozna dla somochodu (np. Uklad wydechowy szybko rdzewnieje) ale sam silnk bedzie chodzi na spirytusie, gazie czy benzynie tak samo
~KRIS 84
Coupe 1.6 i 105KM 77kW
jest to świetne auto, wygodne,o pięknej lini, nigdy się nie zestarzeje. A przy zamontowaniu gazu bardzo oszczędne. Po prostu cudo. Na zakrętach nie musisz nogi z gazu ściągać-auto jest przyklejone. Polecam wszystkim zainteresowanym, pod warunkiem,że wcześniej nikt niekompetentny w nim nie grzebał.
~3eci@vp.pl
Coupe 1.6 i 105KM 77kW
Za takie pieniadza za jakie mozn kupic teraz Celice V gen. nie kupi sie inneg samochodu w tym segmencie o tak swietnych wlasciwosciach jezdnych. Smiem twierdzic ze Celica pod wzgledem prowadzenia jest bezkonkurencyjna. Do tego piekna i mysle ze bedzie piekna jeszcze kilka ladnych lat.
~nie jestem właścicielem tylko braciszek i porównuje celice do bmw 318 is e30
Coupe 2.0 i 16V Turbo 4WD 204KM 150kW
ten samochód jako nowy kosztował ponad 50 tyś marek niemieckich obecnie nowe takie pojazdy tej klasy jak subaru wrx czy evo 9 a w jesieni 2007 evo 10 kosztują około 200 tyś pln CZY TO JEST DUżO ????? NIEEEEE tylko ZAROBKI MAMY DO DU..... W TYM KRAJU.
~karolgawron@o2.pl
Coupe 2.0 i 16V 156KM 115kW
Za taki samochód z takimi parametrami i charakterem innej parki zapłaciłoby się krocie. Toyota się postarała wydając Celice V. Za takie \"śmieszne\" pieniądze kupując taki samochód na pewno się nie zawiedziesz!
~hucky
Coupe 1.8 i 16V 115KM 85kW
W swoim przedziale cenowym nie było się nad czym zastanawiać... no może mazda mx3 prezentuje podobną jakość, ale.. u mnie była już zbyt popularna, za to celica była prawdziwą rzadkością.
~celica sti
Coupe 1.6 i 105KM 77kW
Za 5 tysi mozna kupic naprawde zadbany egzemplarz, ale nie zalowac nawet na drozsze bo autko naprawde potrafi sie odwdzieczyc bezawaryjnoscia i przyjemnoscia z prowadzenia.
~Bartek0827
Coupe 1.6 i 105KM 77kW
Mi udało się kupić ją za bezcen od jakiegoś starego niemca. Stała ona już 2 lata w ogóle nie użytkowana. Jak na tak dynamiczne i dość ciekawie wyglądające auto cena jest przystępna.
~drassari
Coupe 1.6 i 105KM 77kW
kopiłem ją za 3000 zł trzy lata temu włożyłem 6tys. zł i powiem tylko jedno nie wiem czy jakiś inny samochód dwudziestu letni by wytrzymał mego użytkowania
Dziennik kosztów dla Toyota Celica V Coupe
10,5
11,3
~bobi
Coupe 1.8 i 16V 115KM 85kW
Co mam jeszcze pisać - że dzieciaki nie chcą niczym innym jeżdzić a mechanicy na stacjach mowią, że ładne auto - nawet jeśli nie zarabiają na nim!
Toyota Celica V Coupe