Lista ocen Toyota Corolla (2949)

~Mate
Toyota Corolla VI
Hatchback 1.6 90KM 66kW
Silnik... rewelacja! brak usterek, zużycie oleju 200ml na 10 tys. km, dość dynamiczny (Silnik)
~smiecho84
Hatchback 1.4 i 16V 97KM 71kW
Jakoś specjalnie nie przejmuje się tym autem po prostu zmieniam wszystko na czas i w sumie jestem przyzwyczajony do tego, że się nie psuje.
~q
Sedan 1.6 Valvematic 132KM 97kW
Sprawdzone rozwiązania w konserwatywnym nadwoziu (sedan). Jeżeli będzie równie trwała jak poprzedniczki - można przeboleć brak kombi :-)
~Piotr
Sedan 1.6 110KM 81kW
świetne bezproblemowe auto, dla kogoś kto bardziej ceni spokój ducha i wewnętrzną karmę od pięknęgo wyglądu i wiecznego stania na poboczu lub w kolejkach do mechanika. Świetne komfortowy kompakt którego materiały wykończeniowe nie sposób zniszczyć zębem czasu. Polecam silnik 1.6 4AFE (AE111) który ma umiarkowany apetyt ale potrafi wystrzelić Corollkę ze świateł niczym rasowy scigacz. Porównanie? to taki BRUCE LEE mały nie pozorny i...
3,4
~Kinga
Sedan 1.6 Valvematic 132KM 97kW
Zdecydowałam się dodać swoją opinię ponieważ czasem nie warto kierować się przy wyborze kolejnego auta sentymentem do poprzedniego modelu. Obecnie wszystkie auta są skonstruowane tak aby wytrzymać te pierwsze 5 lat w miarę przyzwoicie i szkoda mi że te 5 lat spędzę w sumie mało przyjemnie.
~Michał
Hatchback 1.4 VVti 96KM 71kW
Auto niezawodne. Czy można chcieć więcej?;) Oczywiście są bardziej komfortowe wózki, ale mi pasuje sytuacja, w której moje auto po prostu jeździ, a nie stoi w warsztacie, bo coś w elektronice znowu siadło.
~mattihautamaeki
Kombi 1.4 i 16V 97KM 71kW
Samochód spełnia wszystkie moje oczekiwania, no oczywiście przydałoby się na trasie trochę więcej mocy, ale kupując 1.4 miałem tego świadomość. Generalnie auto wygodne, przestronne, komfortowe, łatwe w obsłudze, tanie w eksploatacji (a niby toyota taka droga). Nie ma żadnych bajerów, ale ma moim zdaniem wszystko co potrzebne do bezpiecznej i komfortowej jazdy.
~Toyotamaniak
Sedan 1.6 110KM 81kW
Doskonałe auto dla rodziny 2+1. Przy większej liczbie ciasno. Samochód bezawaryjny, nie do zajechania. Ja go nie oszczędzałem. Przebiegi rzędu 400-500 tyś nie robią na nim wrażenia. Kupiłem Avensisa D4D(diesel)zobaczymy czy dorówna corollce.Oby nie brakowało mi pewności odpalania rano w największe mrozy jaką dawała mi corollka.
~Wodnik Szuwarek
Sedan Facelifting 1.6 Valvematic 132KM 97kW
Kolejny bardzo dobry "Japończyk". Dość komfortowy i ładnie zrobiony. Widać dbałość o detale i funkcjonalność. Obsługa w serwisie bardzo miła, ale też równie droga. Jeśli ktoś mieszka w okolicach zachodniej granicy, sugeruję serwisować auto po niemieckiej stronie. Ceny przeglądów w autoryzowanym serwisie toyoty ok. 30% niższe niż w Polsce przy tych samych czynnościach obsługowych i materiałach. Identyczna sytuacja miała miejsce w przypadku...
Dziennik kosztów dla Toyota Corolla
6,3
~Kuba
Sedan 1.4 i 16V 97KM 71kW
Tatowóz do spokojnego przemieszczania się po mieście, ale bez kompleksów jeśli chodzi o wyruszenie w trasę. W sedanie brakuje trochę bagażnika, zwłaszcza że zawiasy chowają się do środka. Nie kupiłbym jej drugi raz, celowałbym w Avensisa lub Mondeo. Wziąłem ją dla bezawaryjności, następny samochód jednak będzie musiał się charakteryzować polotem, większą mocą oraz wielkością - kombi to minimum. Uwaga: spalanie w trasie według komputera mam...
Toyota Corolla