Lista ocen Toyota Corolla (2955)

~Karol
Sedan 1.3 16V XLi 75KM 55kW
Jak na 15 letnie auto nadal zachowuje idealną formę. Jednakże ubogie wyposażenie (w moim egzemplarzu) czasami denerwuje.
~snork@wp.pl
Hatchback 1.3 i 16V 86KM 63kW
Ogólnie auto dobre i niezawodne. Silnik jest elastyczny w tym sensie, że można jechać zarówno na niskich jak i na wysokich obrotach. Silnik nie protestuje. Jednak porządnego kopa brakuje mu w pełnym zakresie prędkości obrotowych. Z tym silnikiem (1.3 86 KM) raczej nie na trasę (głośne przy większych prędkościach). Za to w mieście (gdzie głównie używam auta) sprawdzi się znakomicie. Odpowiednie do spokojnej (co nie znaczy ślamazarnej) jazdy dla...
~Gustav
Hatchback 1.3 i 16V 86KM 63kW
Nigdy nie jeździłem tak fajnym autem. Trzeba się sporo nagłowić, żeby dołożyć do niego jakąś kasę. Głównie na dywaniki, zapach i nowe opony, bo nic się nie psuje. I wdzięczna z wyglądu ta żaba, choć nie budzi respektu na drodze :)
~Paweł
Toyota Corolla VI
Hatchback 1.6i 105KM 77kW
Nie oceniam diesli, jeśli chodzi o elastyczność. W ocenie \"doskonałej\" chodzi mi głównie o niezawodność tej benzynowej jednostki - jednym z pierszych na masową skalę produkowanych wstryskowych silników wyprodukowanych przez Japończyków. Chcieli podbić europejski rynek - wg. mnie udało im się to znakomicie. (Silnik)
~miniek
Hatchback 1.3 16V XLi 75KM 55kW
Ogólnie jestem bardzo zadowolony, świetne auto jako pierwsze dla młodego kierowcy. Nie narazi go na koszty związane z awariami. Koszty esploatacji (paliwo, oleje, filtry, świece) też są na przyzwoitym poziomie. Nie ma co wierzyć w bardzo wysokie ceny części Toyoty, o ile nie zależy nam na oryginałach, bo i po co pchać takie w 13 letni samochód?
~Michał
Hatchback 1.3 16V XLi 75KM 55kW
Ten samochód jest perfekcyjny. Jeśli ktoś szuka auta do miasta i na trasę, do tego ma rodzinę 3, 4 osobową to niech się nie zastanawia. Koszty eksploatacji są śmieszne. Silnik rewelacyjny. Komfort jazdy jak na owe lata bardzo przyzwoity. Do tego ta niezawodność. Przyznam, że to zawsze był dla mnie największy argument. Rano zawsze odpala za przekręceniem kluczyka. Nawet po -20. Spokój jaki daje Corolla na trasie jest nieoceniony. Mimo, że autko...
~Andrzeju
Toyota Corolla IX (E12)
Hatchback 1.4 i 16V 97KM 71kW
Jestem zadowolony. Kupiłbym to auto jeszcze raz, ale już nie ma takich. Corolke zastąpił Auris i być może kupię Aurisa, chociaż przydałby się większy bagażnik.
~baran
Hatchback 1.6 i 16V 110KM 81kW
b. polecam corolle 97 2002, podobno nowsze modele sa awaryjne. znajomi przejechali ok 500 tys km rocznik 99. i jest jeszcze na chodzie
~Szymon
Kombi 1.6i 105KM 77kW
Auto jest lekkie więc 114 koni radzi sobie całkiem nieźle. Wyraźnie czuc wzrost wartości momentu obrotowego w okolicach 4000 obr/min. Jest cichy przy niskich prędkościach ale przy wyprzedzaniu na trasie warto redukować to \"trójki\". W mieście w zupełności wystarcza. (Silnik)
~Aaandrzejek
Hatchback 1.6 i 16V GLi 114KM 84kW
Gdyby produkowali ten samochód do dziś (np. po jakimś liftingu) to bym go kupił.
Toyota Corolla