Lista ocen Toyota Corolla (2955)

3,7
~loo1
Hatchback 1.3 i 16V 86KM 63kW
Kupiłem Corollę 1.4 z 1999r 3D, dwa lata temu, z przebiegiem 217 000 km. Teraz ma 250 000. Wymieniłem przez ten czas sprzęgło, akumulator, tylne amortyzatory, sondę lambda, pompę wody, rozrząd, włączniki elektrycznych szyb, siłowniki elektrycznych zamków, poduszki stabilizatorów, przedni tłumik,wysokiego napięcia, wyregulowałem zawory, wymieniłem reduktor gazu (auto ma LPG założone od przebiegu 100 000km - podobno), co roku olej wymiana Mobil...
~Robert z Gdańska
Toyota Corolla X
Sedan 2.0 D-4D 126KM 93kW
Komfortowy, oszczędny, niezawodny. Trochę denerwuje brak rączki do zamykania bagażnika, w ogóle do tego bagażnika księgowy się wcisnął i zaczął ciąć koszta. Pokrywa oddzielająca koło zapasowe od bagaż za cienka. Gdy złapałem gumę i wymieniłem na zapas położyłem flaka do bagażnika a ta deseczka się wygięła i koło wpadło do środka. No porażka musiałem kupić gumową wykładzinę do bagażnika bo obawiam się że się połamie
~olo_ts
Hatchback 1.8 i 16V T-Sport 192KM 141kW
Szczerze polecam te auto, niepozorne a potrafi zaskoczyć. Dobre wyposażenie w standardzie. Przy takich osiągach można powiedzieć ekonomiczne :)
~motodd
Hatchback 1.3 i 16V 86KM 63kW
Za całokształt 4.5/5 . Mam toyotę od 5 lat, A od nowości jeździła nią moja mama. Samochód bezawaryjny i bardzo solidny. Moc nie imponuję, jednak silnik jak na 1.3 żwawy i przy wyższych obrotach potrafi ugryźć :D Idealny na miasto i dojazd do pracy. Ale w 2 osoby spokojnie wystarczy na wypad na deskę lub wakacje nad morzem.
~Marcin
Hatchback 1.8 i 16V T-Sport 192KM 141kW
Jeśli ktoś kocha japoński urok wysokoobrotowych silników, to polecam. Jest głośno, trzeba trochę silnik pokręcić, trochę namachać się skrzynią biegów, ale taki jest ich urok. Auto wygląda bardzo niepozornie, ludzie robią fajne miny, gdy objedzie ich Corolla. Spalanie bardzo dobre, awaryjność na niskim poziomie, osiągi rewelacyjne, oczywiście pamiętając, że to 1.8.
~rak67
Hatchback 2.0 D 72KM 53kW
Może stylistyka tego auta się nie podobać , ale ja wolę jeżdzić a nie stać w warsztacie . 215000 km.na liczniku a kierownica jest jak nowa ,wszystkie przełączniki nie powycierane , fotele też,lakier i zabezpieczenie antykorozyjne b. dobre.Trasa też mu nie straszna nieżle połyka kilometry. Im dłużej użytkuję corollkę tym bardziej mi się podoba ,inni użytkownicy innych modeli mają odwrotnie im dłużej tym szybciej chcą się pozbyć.
~realface@o2.pl
Kombi 2.0 D-4D 90KM 66kW
1.Kup toyotę z pewną historią 2.Dbaj o nią 3.Jeździj dopóki ropa nie skończy się na świecie
~jagkub
Hatchback 1.3 i 16V 86KM 63kW
Gdyby nie problemy z układem airbagów (złączki) w roczniku 98 (czyli moim) napisałbym, że nie ma większych wad. Największe plusy tego auta to: wiele egzemplarzy kupionych w Polsce i jeżdżonych przez spokojne osoby, bardzo dynamiczny i oszczędny silnik jak na tę klasę mocy (86 KM) oraz trwałe zawieszenie. Niestety po ok. 150 tys. trzeba w auto zainwestować, czyli wymienić amortyzatory (ok. 600 zł tył z wymianą), jakieś łożysko, przerdzewiały...
~Potforol
Hatchback 1.3 i 16V 86KM 63kW
Jeżeli przełknąć wymienione wady tego auta, tj. prostota, brzydota i nie powalająca na nogi trakcja, to jest to świetne auto. W mieście wogóle się nie odczuwa tych wad.

Usterki Toyota Corolla

Toyota Corolla – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

3,5
~Vissan
Toyota Corolla VII
Hatchback 1.3 16V XLi 75KM 55kW
Dobry materiał na pierwszy samochód. Można znaleźć przyzwoity egzemplarz poniżej 6 tysięcy złotych. Moim zdaniem nie warto ładować się w pozornie atrakcyjne sprowadzane, lepiej poszukać krajowego egzemplarza z udokumentowaną historią. Nie bać się wysokich przebiegów, ale raczej do 150 tysięcy.
Toyota Corolla