Lista ocen Toyota Corolla VI Hatchback (38) - Bezawaryjność (poważne usterki)

Na liście zabraknie 48 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Mate
Hatchback 1.6 90KM 66kW
BRAK BRAK BRAK BRAK BRAK BRAK BRAK BRAK BRAK BRAK BRAK BRAK BRAK BRAK BRAK BRAK BRAK BRAK BRAK BRAK BRAK BRAK BRAK BRAK BRAK BRAK BRAK BRAK BRAK BRAK BRAK BRAK BRAK BRAK BRAK BRAK BRAK BRAK BRAK BRAK BRAK BRAK BRAK BRAK BRAK BRAK BRAK BRAK BRAK BRAK BRAK BRAK BRAK BRAK BRAK BRAK BRAK BRAK BRAK BRAK BRAK BRAK BRAK BRAK BRAK BRAK BRAK BRAK BRAK BRAK BRAK BRAK BRAK BRAK BRAK BRAK BRAK BRAK BRAK BRAK BRAK BRAK BRAK BRAK BRAK BRAK BRAK BRAK BRAK...
~miroslaw134wp.pl.
Hatchback 1.3 i 82KM 60kW
po takim przebiegu w mojej corolli silnik bierze olej srednio 0,7l1000 km niby miesci sie w normie honda prawie nie brala oleju.amortyzatory tyl oba do wymiany .przód miesci sie w normie zaczynaja stukac.Stabilizatory przechylu prawa strona do ywymiany.K OROZJA BLOTNIKÓW zwlaszcza tyl.Dotad nigdy mnie nie zawiodla zawsze dojechalem do celu.
~lukasz
Hatchback 1.8 D 64KM 47kW
ma 18 lat i nigdy się nie zepsuła tak zeby nie można było pojechac, wiadomo czasem klocki, tarcze, 1 raz pompa wodna i pasek rozrządu, linka od ręcznego, akumulator, opony, żarówki b. rzadko, 2 razy blacharka i to chyba wszystko a mam już 10 lat, normalnie to chyba najbardziej niezawodne auto na świecie
~syrop20
Hatchback 1.3 75KM 55kW
nie zaliczyłem tym autem (odpukac) ani jednej poważnej usterki i nie wydałem na mechanika więcej niż 100 zł. miałem problemy z rozrusznikiem, szczotkami i alternatorem ale to wszystko. zupełnie. niezawodne autko! całkowicie!
~miss
Hatchback 1.3 i 82KM 60kW
Jak Toyota, mój egzemplarz jest sprowadzony, jestem bodaj 4ym włascicielem. Nic sie nie dzieje. Wczoraj pojechałem zrobic przegląd techniczny - po prostu prawdzili wszystko i bez gadania dali pieczęc na kolejny rok :))
~rafał
Hatchback 1.6 GTI 125KM 92kW
po 160 tysiącach jazdy po raczej słabych drogach Polski wymieniłem tylne amortyzatory i łączniki stabilizatora.nic więcej.po prostu rewelacja
~waldemar.p@autograf.pl
Hatchback 1.6i 105KM 77kW
uszczelniacze pompki hydraulicznej sprzęgla. 20 zlotych.. i troche dobrej woli. coz guma co wytrzymala 14 latek no..
~piwa2
Hatchback 1.3 i 82KM 60kW
spawanie tłumika przedniego: 50zł, wymiana tylnego tłumika: 350 zł, Tu doskonale, auto nie sprawiało poważniejszych problemów.
~Corey
Hatchback 1.6i 105KM 77kW
mimo wysokiego przebiegu nie widac oznak zuzycia,,praktycznie wszystkie czesci samochodu sa oryginalne od nowosci
~Mariusz
Hatchback 1.8 D 64KM 47kW
uszkodzenie alternatora koszt nowego ok 500zł, wymiana amortyzatorów koszt 1250 zł, ceny części bardzo wysokie ale za to trwałe.
Toyota Corolla VI Hatchback