Lista ocen Toyota Corolla VII (328)

~adam-34@tlen.pl
Sedan 1.6 Si 114KM 84kW
Mam ją 2 latka i przejechalem 30000 km. teraz ma 130000km.po kupnie wymienilem kolcki, szczęki,paski,filltry,wszystkie plyny,świece itp. i jak narazie spoko nie licząc wymian oleju i filtrów i wymiany uszczelki pompy wodnej. Denerwować może wymiana zarówki prawego leflektora, pompa ABS-u jest ok.8cm od niej i jeszcze wiązka kabli z pompki spryskiwacza jest tam upchana. Trochę przeklinałem japończyków
~magda
Sedan 1.4 XLi 16V 88KM 65kW
jestem zachwycona, moze dlatego ze to mój piwerwszy samochód ale jest niezawodny (zwłaszca zimą), przejechałam nim trase Polska Bułgaria przez Rumunię i Ukrainę .. no i akcja z akumulatorem ... po 10 laatch zmiana.. NO COMMENTS
~arulio@go2.pl
Hatchback 1.6 i 16V GLi 114KM 84kW
Jestem zachwycony tym autkiem-spelnia z nawiązka moje potrzeby.Pewnosc i zaufanie.Miasto czy trasa-ten samochod to chyba idealny wybor-polecam z czystym sumieniem. Jako ciekawostke dodam ze moja poprzednia Corolla rocznik ´88 w dniu gdy ja sprzedawalem miala na liczniku prawie 0,5 mln km,nauczyla jezdzic 5 nowych kierowcow, wymienialem tylko materialy eksploatacyjne i raz pompe wodna a nastepny wlasciciel jest zadowolony z zakupu jedyna...
~fan corolli
Sedan 1.6 Si 114KM 84kW
jest to mój pierwszy "japoniec"poprzednio miałem golfa,astrę,escorta,fiata ale żaden z nich nie "podskoczy" mojej obecnej corollce,dlatego jeżeli będę zmieniał to tylko na corollę lub avensis
~Rozmarynowski Jacek
Kombi 1.3 16V XLi 75KM 55kW
Fajny samochód, może nie jest urodziwy, ale polecam jeżeli ktoś ceni niezawodnośc. Dla mnie jest troche za ciasny mam dwóch synów, poprostu się nie mieścimy. Byłem nim we Włoszech i Francji. Zaczynam rozglądać się za Verso.
4,1
~p.szczygielski@prm.pl
Sedan 1.3 16V XLi 75KM 55kW
Ogolnie nie ma co narzekac. Jest to auto bezawaryjne, bardzo niezawodne. Poniewaz jest to wersja podstawowa wyposarzenie nie jest zbyt atrakcyjne, przydaloby sie chociaz wspomaganie. Mimo to polecam wszystkim.
1,5
~Andrzej
Hatchback 1.4 16V XLi 88KM 65kW
Auto niewygodne, źle się prowadzi i nie sądzę żeby to tylko jeden mój egzemplarz był taki, znajomy też ma taki problem z autem.
~Jakub
Hatchback 1.3 88KM 65kW
Jeśli ktoś szuka oszczędnego, niezawodnego, w miarę dynamicznego i ładnego samochodu - to jedno z najlepszych aut jakie można wybrać
4,1
~JANEK email: janek@irc.pl
Sedan 1.4 XLi 16V 88KM 65kW
Jestem zadowolony z mojej Toyotki. Mimo ze niedlugo bedzie miec 9 latek, trzyma sie doskonale i jest praktycznie bezawaryjna. Jeszcze spokojnie posluzy mi wiele lat. TOYOTA RULEZ ! :)
~Marchewa
Hatchback 1.3 16V XLi 75KM 55kW
:-D No jak ktoś chce eko-auto i niezawodność to polecam ;-)