Lista ocen Toyota Corolla VII (328)

~Michał Wierzelewski (michal.wierzelewski@wp.pl)
Sedan 1.4 XLi 16V 88KM 65kW
Polecam osobom, które potrzebują niezawodnego auta do wygodnego i bezstresowego przemieszczania się z punktu A do punktu B. Duże auto z niedużym silnikiem, więc jak zapakujesz 4 osoby i bagażnik to nie licz na super dynamikę w trasie. Auto jest dobra alternatywą dla turbodiesli - trochę słabsze osiągi ale i niższe koszty zakupu. Przy zakupie nie przerażajcie sie przebiegiem ok 300 tys. km bo dla tych aut to nie wiele (do pierwszego remontu...
4,1
~Bert
Sedan 1.3 16V XLi 75KM 55kW
Elastyczny - już od 2 tys. obr./min radzi sobie bez problemów, a przy 4 tys. dostaje (skąd?) dodatkową moc. (Silnik)
4,1
~Macio
Hatchback 1.6 i 16V GLi 114KM 84kW
swietne auto o bardzo dynamicznym silniku, leciutkie, dobre dla mlodego czlowieka sprawgnionego sportowych przezyc, jak i dla tatusia z rodzinka na karku, na pewno mozna na nim polegac
~Hubciu77
Sedan 1.3 16V XLi 75KM 55kW
jeśli miał bym kupić jescze raz kupił bym własnie corollę, lub innego japończyka
~nosis
Hatchback 1.4 16V XLi 88KM 65kW
Wzorowe auto, a zwłaszcza praca i dynamika silnika przy jednoczesnym niskim spalaniu. Dobre materiały wykończenia wnętrza nie jakieś włoskie tandetne skrzypiące plastiki. Duży plus za obszerność miejsca wewnątrz. Przy zacięciu sportowym takie autko z mocniejszym silnikiem da dużo frajdy z jazdy (twarde zawieszenie).
~cubikon
Sedan 1.4 XLi 16V 88KM 65kW
Wymiana tarcz, klocków, szczęk, amortyzatory, płyny i filtry, czyli czysta eksploatacja
~http://www.autocentrum.pl/?FF=898
Hatchback 1.3 16V XLi 75KM 55kW
Jako pierwsze auto, do miasto i niedalekie wyjazdy idealne. Mam do niego zaufanie, wiem, że na pewno odpali i dowiezie mnie tam gdzie musi, dobrze radzi sobie w upałach i przy dużych mrozach. Z uwagi na przebieg dolewam 300 ml oleju na 1000 km.
~djbibi@wp.pl
Sedan 1.4 XLi 16V 88KM 65kW
Naprawde bardzo przyjemna praca silnika, na postoju silnika wogole nie slychac, rewelacja. Przyspieszenie w calym zakresie obrotow. (Silnik)
~dmnomad
Kombi 1.3 16V XLi 75KM 55kW
Auto jezdzi po Skandynawii,mrozy,sniegi i wielkie odleglosci(z Polski do Norwegii i z powrotem)Jezdze spokojnie a na taka wlasnie jazde ten silnik jest idealny.Absolutnie bezawaryjny. (Silnik)
~wmpoldek@o2.pl
Sedan 1.3 16V XLi 75KM 55kW
Świetne auto dla osób, które cenią sobie niezawodność. Praktycznie nie ma się do czego przyczepić. Może minimalna korozja na tylnych błotnikach ale jest tego naprawdę niewiele. Silnik ideał - ekonomiczny i dość żwawy. Wszystko działa bez zarzutu. Jeśli kupisz zadbany egzemplarz na pewno będziesz się z niego cieszyć przez długi czas. To jest moja pierwsza Toyota ale już wiem, że nie ostatnia. Szczerze polecam !!!