Lista ocen Toyota Corolla VII (328)

~David
Hatchback 2.0 D XL 72KM 53kW
Samochod praktycznie bezawaryjny, godny polecenia.
~Anka
Hatchback 1.4 16V XLi 88KM 65kW
Jak na 16letnie auto , Corolla jest rewelacyjna.Koszty istotne, które ponieśliśmy to rozrząd-oryginalny(bo już był czas ),a tak to świece, filtry, gumy stabilizatora,klocki hamulcowe, 2xżarówki(a podobno tak tragicznie na koszty wpływa całoroczna jazda na światłach), chłodnica, bo uszkodzona przez kamień i to właściwie wszystko.jednym słowem koszty wynikające z eksploatacji. Blachy oki. I ten silnik:D Wytrzymał 26 godzin jazdy non stop, z tego...
~Toyota_boy
Hatchback 1.3 16V XLi 75KM 55kW
Po prostu w swojej klasie nie ma równych. Toyota to marka nr 1.
~grzegorz
Hatchback 1.4 16V XLi 88KM 65kW
Zupełnie bezawaryjne auto.Kupiłem w salonie w 1992.Gdyby to był Opel.czy ford lub vw była by cała lista usterek a tak tylko simering skrzyni i łozysko
~roszczo
Hatchback 1.3 16V XLi 75KM 55kW
wszystko jest na swoim miejscu a jakość wykonania jest najwyższa do tego samochód ma 20 lat i nic nie trzeszczy nawet trochę (Ergonomia)
~Dominiq
Sedan 1.3 16V XLi 75KM 55kW
Jak dla mnie super autko, wszystko działa jak powinno.
~afocopy@wp.pl
Hatchback 1.3 16V XLi 75KM 55kW
Bardzo fajny samochód szkoda ze musze sprzedać -zamiana na toyote carine kombi Gdyby ktoś mial carine na zamiane albo chciał kupić moja corolle 0 501 671 999
~Gotik
Hatchback 2.0 D XL 72KM 53kW
Gdyby było ciszej i troszeczkę dynamiczniej dałbym doskonale. Bardzo wygodne fotele.
~Tschoo
Hatchback 1.3 16V XLi 75KM 55kW
Bardzo solidny i wdzięczny samochód. Świetna jakość wykonania, w miarę ładny wygląd i wysoki komfort jazdy. Corolla jest warta polecenia.
Dziennik kosztów dla Toyota Corolla VII
7,2
9,3
~Madmortigan
Hatchback 1.4 16V XLi 88KM 65kW
Doskonałe niezawodne autko, które tylko raz mnie zawiodło (z mojej zreszta winy że nie wymieniłem paska rozrządu zaraz po kupnie) gdy podczas powrtu znad morza pękł mi pasek rozrządu :(