Lista ocen Toyota Corolla VII (328)

~Paweł z W-wy. jeryhoo@tlen.pl
Kombi 1.6i 105KM 77kW
Jestem bardzo zadowolony. Pakowny, dobrze trzymający sie drogi samochód. No i co najważniejsze mechanik na nim nie zarobi. Części w serwisie czasami tańsze niż w podróbce, przekonałem się na filtrze powietrza. Chciałem tańszy, a zapłaciłem więcej niż oryginał w Salonie.
~Marek marek.z@resta.com.pl
Sedan 1.3 16V XLi 75KM 55kW
Samochód kupiony niedawno. Od pierwszego właściciela, książka serwisowa, bezwypadkowy. po 215.000 km wymieniłem pasek rozrządu, który notabene był wymieniany przy 100.000 km, tylne amortyzatory (po raz 4 w historii samochodu), i jeździ. Samochód ma 222.500 km i w życiu nie były wymieniane amortyzatory z przodu. Przeglądy co 10.000 km. Jeden z ostatnich modeli produkowanych w Japonii. Numer nadwozia zaczyna się od JN1. Bzyka jak pszczólka. Nie...
~lukaszek
Hatchback 2.0 D XL 72KM 53kW
jak juz pisalem swietny samochod moze nie jest nowoczesny i ma swoje lata ale napewno przezyje jeszcze niektore nowsze mimo ze nie mam rudego to zakonserwuje i bedzie 2 razy dluzej chodzil
~Marek
Hatchback 1.4 16V XLi 88KM 65kW
Cud miód i orzeszki :) a jeszcze gdyby miały lepszą blachę to już całkiem :)
~wczopus@interia.pl
Hatchback 1.3 88KM 65kW
Mimo paru usterek oceniam bardzo dobrze. Po prostu ją lubię;-).
~Twaróg
Sedan 1.4 XLi 16V 88KM 65kW
To jest mój drugi samochód, jeżdżę nim od 1,5 roku i przejechałem 25000. Podoba mi się jego bezawaryjność.
~adidas69@tlen.pl
Sedan 2.0 D 72KM 53kW
samochód zasługuje na doskonałą opinię za swoją niezawodność, niskie zużycie paliwa i komfort jaki oferuje
~Łukasz - pomorskie
Hatchback 2.0 D XL 72KM 53kW
dał bym ocene doskonałą gdyby silnik w corolli miał turbo jak w carinie
~Malina
Hatchback 1.3 16V XLi 75KM 55kW
w pracy jeżdziłem bardzo dużo toyotą corollą razem ze mną kożystało z tego auta kilka innych osób i mimo tego że nikt jej specjalnie nie oszczędzał nigdy nie zawiodła i dlatego właśnie kupiłem sobie toyote corolle
~mr.buttheads@wp.pl
Hatchback 1.4 16V XLi 88KM 65kW
autko naprawdę wdzięczne jest i gdyb nie fakt, że szukam czegoś większego dla rodziny nie rozstawał bym się z nim do końca jego dni a zważywszy ogólny stan samochodu (zero rdzy) i niewielki jak na ten model i jego wiek przebieg byłaby to jeszcze długa przygoda