Lista ocen Toyota Picnic (23) - Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów

Na liście zabraknie 45 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~grzesiek kocopolek@o2.pl
Minivan 2.2 D 90KM 66kW
siedzenia na pierwszy rzut oka jakies male... pierwsze wrazenie po zajeciu miejsca tez nie najlepsze ale po dluzszej jezdzie okazuja sie bardzo w porzadku nie brakuje mi miejsca mimo 190 cm wzrostu drugi rzad /kanapa/ po odsunieciu max do tylu daje mnostwo miejsca przy siedmiu osobach trzeba troche pchnac ja do przodu dwa miejsca z tylu bez rewelacju ale dla nastolatkow ciagle super wygodne zeby miec pojecie posiedzialem sobie tam i...
~Franek
Minivan 2.2 D 90KM 66kW
Jak już wcześniej pisałem, samochód ma teoretycznie 7 miejsc. To zaleta, jak chce się większą gromadkę podwieźć w mieście, lub w weekend gdzieś za miasto wyskoczyć. Ale już na pewno nie pojedziemy tak na letnie wakacje, chyba że dzieci jeszcze nie urosły ;). W 4, 5 osób jeździ się komfortowo, porównywalnie jak w tej klasy sedanie czy kombi (choć jest trochę wyżej co podwyższa komfort).
~miodzio
Minivan 2.0 16V 128KM 94kW
i tu mam najwięcej uwag -- na przednich fotelach siedzi sie jak na taborecie,pasażer ma zbyt mało miejsca na nogi,zbyt mały zakres regulacji przesuwu foteli przednich jak i tylnych,zbyt wąskie fotele dla osób pow. 90 kg,zagłówki powinny byc realnym oparciem podczas snu , natomiast to tylko namiastka,po odsunięciu drugiego rzędu foteli nawet dzieci mają poważne problemy,
~AR2R
Minivan 2.0 16V 128KM 94kW
To cud techniki-auto jest krotsze od Daewoo Espero o 8 cm,a mozna od biedy podrozowac w 6 osob,probowalem.Ale te fotele!!!Dla malych japonczykow.Nie jestem olbrzymem,ale po 250km mam dosc podrozy.Brak podparcia ledzwi,miekkie marszczace sie siedzisko.Wracalem z Chorwacji ze lzami w oczach.No coz \"nikt nie jest doskonaly\"
~witoldo
Minivan 2.0 16V 128KM 94kW
Miejsca jest tyle, że można prawie spacerować. Wszystkie 6 foteli jest takich samych wymiarów. Siadłem sobie kiedyś w 3 rzędzie i było w sam raz. Mam 175 cm. Wyżsi nie dali by rady. U mnie 3 rząd jest zdemontowany i mam gigantyczny bagażnik. Po załadunu wakacyjnych bagaży zawsze zostaje jeszcze miejsce.
~mireno
Minivan 2.0 16V 128KM 94kW
siedzenie trochę dla mnie za małe ale ja ważę 120 kilo nie wiem jak inni ale to chyba jednak mała niedoróbka ale i tak wsiada i jeżdzi się wygodnie. rodzina bardzo zadowolona szczególnie przy wyjazdach na działkę 140 km do przejechania w jedną stronę.Mniej jestem zmęczony niż w mondeo.
~artur
Minivan 2.0 16V 128KM 94kW
Najwięcej żalu mam do malutkich Japończyków za foteliki dostosowane do ich japońskich kręgosłupików,po 250 km robi się boleśnie,i coraz gorzej z każdą setką kilometrów.Mam siatkową, chińską/sic!/podpórkę pod ledżwię,wiec daję radę ale już się kończy i martwię się co będzie potem...
~jaro
Minivan 2.2 D 90KM 66kW
superrr,zobaczymy przy pakowaniu się na wakacje ale znając swoje zdolności pakowacza da radę no i dobrze że są relingi na dachu bo kuferek się rzuci i pomieścim...może jeszcze kilka rowerów na hak
~pablobudrys
Minivan 2.0 16V 128KM 94kW
Dobrze pomyslane wnętrze, osoby w 3 rzędzie mogą podróżować dość wygodnie. Drugi rząd siedzeń-kanapa jest przesuwana więc można sobie wyregulować przestrzeń dla pasażerów.
Dziennik kosztów dla Toyota Picnic
9,5
~mat
Minivan 2.2 D 90KM 66kW
niby jak się zapakuje 7 osób to jest mało miejsca na bagaż, ale ja przewiozłem nim 9 osób, przy czym troje dzieci w fotelikach+2 wózki+szpargały