Lista ocen Toyota Previa II (31) - Stosunek jakość/cena

Na liście zabraknie 15 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Wojtek
Minivan 2.4 16V 156KM 115kW
Aktualnie (2018r.) można Previę D4D (diesel) kupić i za 10.000zł, ale stan tych aut jest... hmmm… kiepski W nieco lepszym stanie, za 15.000zł, ale też dalekim do ideału (diesel) Od 20.000zł zaczynają się auta, których stan nie budzi negatywnych emocji i są to częściej już benzyny, których generalnie nie jest za wiele. Za benzynę w dobrym stanie technicznym i wizualnym z "pakietem startowym" trzeba dać 25.000zł to już jest sporo pieniędzy...
~Tauzi
Minivan 2.0 D-4D 116KM 85kW
Problemem jest trafić dobre auto obecnie, wszystkie mają natłuczone dużo kilometrów i uważam, że po zakupie trzeba będzie trochę w nie wpakować i cena już nie będzie atrakcyjna. Jakość wykonania znakomita tyle lat i nic nie stuka trzeszczy ( ale auta były w całości robione w Japonii). Szukając nowszego modelu znalazłem jeden w Niemczech z 2006 roku ale spóźniłem się kilka minut. Dlatego dziś jeżeli ktoś chce kupić musi szukać auta które jest...
~Previojezdny
Minivan 2.0 D-4D 116KM 85kW
Żałuję, że nie można jej kupić w Polsce bezpośrednio, bez sprowadzania (pierwszy właściciel jest zawsze spoza Polski), bo to prawdziwy rodzinny samochód. Najlepszy w swojej klasie i do tego najbezpieczniejsza. Sienna przy niej to żarłoczna beka z głupkowatym automatem. W komisach są głównie powypadkowe szroty, trzeba uważać, lepiej sprowadzić samemu.
~daro78
Minivan 2.0 D-4D 116KM 85kW
Najlepszy Wan jaki można sobie marzyć. Jako Nowy kosztował 40000 Euro Teraz go sprzedałem za 19000 zł. Tylko dlatego go sprzedałem bo jeżdżę i mieszkam w Berlinie i kupiłem hybryde żeby je patrzeć na zakazy wjazdu diesla.
~drozdzenski
Minivan 2.0 D-4D 116KM 85kW
Wart swojej ceny. W prawdzie można za tą kwotę kupić innego minivana o wiele młodszego, ale gdybym miał jeszcze raz kupować tego typu auto - z pewnością wybrałbym jeszcze raz TOYOTĘ PREVIĘ!
~s.mocko@gmx.at
Minivan 2.0 D-4D 116KM 85kW
nowa, cena w porównaniu do D -sharan,galaxy, F -Citro, Renault bije ich na głowę, poprzednio mieliśmy ,szczęście, citro evasion, nigdy więcej F, dziękujemy
~olek
Minivan 2.0 D-4D 116KM 85kW
previa jak kupowałem była droższa od innych modeli vanów ale z perspektywy (MAM PORÓWNANIE Z KOLEGAMI KTÓRZY MIELI VANY INNYCH PRODUCENTÓW) opłaciło się
~Kris Z.
Minivan 2.4 16V 156KM 115kW
Te samochody sa drogie ale warte swojej ceny, kupujac zadbany egzemplarz mozemy byc pewni ze nie bedziemy miec z nim problemów.
~darek1979
Minivan 2.0 D-4D 116KM 85kW
Toyota wykonała naprawdę przyzwoity samochód który w tej chwili można kupić za bardzo przyzwoite pieniądze.
Dziennik kosztów dla Toyota Previa II
9,8
~gregorio
Minivan 2.0 D-4D 116KM 85kW
droższy niż VW Sharan i dużo droższy niż Chrysler, ale gdyby nie ten silnik to byłby wart swojej ceny.