Lista ocen Toyota Previa II (32) - Układ jezdny

Na liście zabraknie 14 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~fotokrak
Minivan 2.4 16V 156KM 115kW
Doskonały, miękko płynie się nawet przez hopki niczym limuzyną. jedyna wada to duży promień zawracania i nieco trzeba się przyzwyczaić gdy parkuje się na centymetry miedzy innymi samochodami bo troszeczkę wchodzi inaczej :) nie potrafię tego opisać, ale po kilku razach już parkuje tak ze ledwo można przejść z przodu i z tyłu więc kwestia przyzwyczajenia się. Po prostu bardzo duży rozstaw osi, coś za coś albo limuzyna albo wygodne parkowanie :))
~Wojtek
Minivan 2.4 16V 156KM 115kW
Tutaj znowu pozytywnie - auto "zawieszeniowo" nie przechodziło napraw, a mimo tego, że podzespoły metalowo-gumowe mają oznaki swojego wieku i przebiegu, to wszystko pracuje bez większych luzów. Duży promień skrętu w porównaniu z "kompaktem", ale do tego trzeba przywyknąć. Jak na swoją wielkość to chyba nie prezentuje złych parametrów skrętu. Zawieszenie OK, układ kierowniczy tak samo.
~drozdzenski
Minivan 2.0 D-4D 116KM 85kW
Prowadzi się sam. Na autostradzie można mieć wrażenie, że jest zainstalowany autopilot. Na serpentynach śmierci w Czarnogórze miałem 100% kontroli. Przejazd przez masyw górski Durmitor (właściciele wypasionych terenówek chwalą się, że ich smoki to pokonały) okazał się śmiesznie prosty i przyjemny. Nawet drogi na Ukrainie (totalny off road) zapewniały mi komfort jak w najlepszej limuzynie na autobanie.
~artmich@onet.pl
Minivan 2.4 16V 156KM 115kW
w zakrętach trzyma się lepiej niż niejedna osobówka, powoli zawracać na lodzie-doradzam, dobre opony bo może pojechać prosto przy zbyt raptownym kręceniu.Promień skrętu aż za dobry, na raz zbiera się w miejscach gdzie osobówki musiały na 2.
~darek1979
Minivan 2.0 D-4D 116KM 85kW
Prevka prowadzi się pewnie i bez zastrzeżeń, płynnie pokonuje wszystkie nierówności, do środka nie dobiegają żadne niepokojące odgłosy.Wiadomo że nie jest to F40 i trzeba pamiętać że jest wyższa niż osobówka, ale naprawdę jest dobrze.
~gregorio
Minivan 2.0 D-4D 116KM 85kW
tu jestem bardzo zadowolony, ma bardzo dobre tylne zawieszenie, które jakby wlekło się za tobą naginając się lekko na zakrętach zapobiega wpadaniu w poślizg. nie boje się pokonywać zakrętów z większą prędkością.
~daro78
Minivan 2.0 D-4D 116KM 85kW
bardzo dobrze trzyma się w zakrętach i na polskich drogach. teraz wymieniałem tzn. przy przebiegu 150 TKM. tuleje belki tylnej. i to wszystko co było w tym aucie wymieniane. Cena za szt. 250 zł. to i tak nieźle przy takim przebiegu.
~Tauzi
Minivan 2.0 D-4D 116KM 85kW
Najlepsza strona tego auta. Duży rozstaw osi powoduje niesamowity komfort, hamulce rewelacyjne, Auto jedzie stabilnie nawet przy dużym wietrze, a promień skrętu jak w mniejszej osobówce
~Pelinio
Minivan 2.0 D-4D 116KM 85kW
jeżdze po Katowicach tym samochodem juz 3 lata a wiadomo ze u nas drogi sa fatalne (dziury,tory tramwajowe itp.) i oprócz bierzacych spraw typu klocki hamulcowe tarcze nie robiłem przy nim nic bo nie musiałem.
Dziennik kosztów dla Toyota Previa II
9,8
~Previojezdny
Minivan 2.0 D-4D 116KM 85kW
Bardzo dobry. Daje radę w nawet trudnych warunkach np. góry, ulewa i serpentyny. Jedyny mankament to słaby promień skrętu, ale jak na tak duży samochód, to nie jest źle.