Oceny Toyota RAV4 IV MPV Facelifting 2.0 Valvematic 152KM 112kW 2016-2018

Toyota RAV4 IV MPV Facelifting 2.0 Valvematic 152KM 112kW 2016-2018 - Oceń swoje auto
Uciążliwe usterki

Najnowsze oceny Toyota RAV4 IV MPV Facelifting 2.0 Valvematic 152KM 112kW 2016-2018

~Dariusz elpodlako
MPV Facelifting 2.0 Valvematic 152KM 112kW
To moja czwarta ravka - to już mówi samo za siebie. Zaczynałem od drugiej generacji i miałem wszystkie wersje oprócz 4tej przed faceliftem. Aktualną wybierałem kilka miesięcy porównując wszystkie wersje 4tej generacji - wybrałem automat, w benzynie z AWD - to dla mnie jedynie słuszna wersja - reszta wersji przez diesle bez 4x4, czy hybrydowe potworki to dla mnie NIE jest Rav4 - może to i dobre samochody dla kobiet na zakupy lub dla dziadków....
~Zadowolonyzauta
MPV Facelifting 2.0 Valvematic 152KM 112kW
Komfort dla 4 osób nieziemski. Duży bagażnik. Napęd awd bardzo dobry. Super zawieszenie i prowadzenie. Bezawaryjny. Z minusów: mały zasięg 650km, przeciętna skrzynia, średnia widoczność do przodu przy pakowaniu, beznadziejne mocowanie pasa dla 5tej osoby, przeciętny komfort dla 5 dorosłych, brak nawiewu i gniazd USB z tyłu (poza tym na nogi).
4,1
~piterre
MPV Facelifting 2.0 Valvematic 152KM 112kW
Ogólnie oczekiwałem więcej, o rozczarowaniach poniżej. Żałować nie żałuje, z perspektywy czasu moze dołożył bym do xc60, nx a moze poprostu kupił superba ;) Mimo, ze nie wybrał bym auta ponownie to lubie je na tyle że nie sprzedałem, a miałem okazje wiec chyba jednak cos w tej toyocie jest :) moja wersja to pełna opcja bez navi a tak wszystko jest.
~zbyszek.janusz
MPV Facelifting 2.0 Valvematic 152KM 112kW
Trzyma się kupy.Jedno z ostatnich aut z normalnym kołem zapasowym i hamulcem ręcznym.
~il7
MPV Facelifting 2.0 Valvematic 152KM 112kW
Fajne autko, zgrabne, ciche. Jak w każdym z tyłu kiepsko jest z siedzeniem 3 osób i zapięciem pasów. Generalnie klamry w d.. wchodzą.
~Grzesiek
MPV Facelifting 2.0 Valvematic 152KM 112kW
Ogólnie auto jest dobre, ale bąk paliwa to pomyłka nie da się więcej zalać niż 44l

Usterki Toyota RAV4 IV

Toyota RAV4 IV – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

3,6
~Paweł liszko
MPV Facelifting 2.0 Valvematic 152KM 112kW
Za taką kase 150 tys. Mozna oczekiwać czegoś wiecej.
~paweł_hruszowiec
MPV Facelifting 2.0 Valvematic 152KM 112kW
W tej klasie auto jedno z lepszych za przystępną cenę.
~miszczu
MPV Facelifting 2.0 Valvematic 152KM 112kW
Ogólnie jestem bardzo zadowolony z samochodu. Przede wszystkim spalanie jest niskie jak na tak duże auto. Świetne światła ledowe, dużo miejsca w środku, najładniejszy SUV.
~Rafał
MPV Facelifting 2.0 Valvematic 152KM 112kW
Skręt w prawo -brak widoczności Ale gabaryt robi swoje (Widoczność)
Toyota RAV4 IV MPV Facelifting