Ocena kierowcy - Toyota RAV4 IV MPV Facelifting

Paweł liszko, 7 lat temu
Silnik 2.0 Valvematic 152KM 112kW
Rok produkcji 2016
Toyota RAV4 IV MPV Facelifting 2.0 Valvematic 152KM 112kW 2016-2018 - Oceń swoje auto
Zawieszenie : Najwieksza wada auta jest totalny brak zalet. Jedyne na co licze to ze nie bedzie sie psuc. Ale opisze to za kilka tys km. Aaaa nie sory! Funkcja radar, jest zaskakujaca prowadzi za poprzednikiem i nawet zachamuje do zera jak ten z przodu zachamuje.
Za taką kase 150 tys. Mozna oczekiwać czegoś wiecej.
Glosny, w pewnych momentach dostaje dziwnych rezonansow, nie bedziesz mial zadnej przyjemnosci ze sluchania pracy silnika. Chyba ze jedziesz 60 po rowniutenkim asfalcie, wtedy go wogole nie slychac.
Tylko przy ruszaniu leciutko szarpnie, reszta zmian przelozen mimo iz w moim jest cvt prawie niezauwazalna.
Niepewny w zakretach. Moje poprzednie auta lepiej pokonywaly zakrety nawet 13 letni ford c-max. Dobija na hopkach, straszny huk na ubytkach w drodze.
Wielkie lusterka pomagaja, kamera cofania pomaga, park asist pomaga. Trzeba byc sierota zeby na jakis slupek parkingowy najechac albo kogos porysowac.
Do wlacznikow ponizej deski rozdzielczej trzeba sie pochylic,reszta spoko, intuicyjna! obslugiwacz smartfona sobie poradzi, fajne navi z dotykowym panelem a nie jak w bmv z pozalowania gobnym kolkiem do obslugi.
Spoczko. Nie ma sie do czego przyczepic. A lubie sie czepiac. Szybko auto sie nagrzewa. Fotefe cieple nawet bez ogrzewania. Mowa o wersji z materialem bo taka mam na siedzeniach.
Jak masz blizniaki i dwa foteliki jak ja, to miedzy siedzenia z tylu tylko malutka kobietka sie zmiesci. I wsiada stosujac sztuczki gimnastyczne. A bez fotelikow i zony to miejsca opór.
Tragedia! Najedziesz na byle jaka studzienke kanalizacyjna na drodze a huk w aucie jak by kolo urywalo.
Nie mam pojecia mam 4 tys km. Jeszcze nie bylem na pierwszym serwisie. Auto mam w gazie i jazda jest smiesznie tania
Za 150 tys, mozna mieszkanie kupic, a tu tyle do poprawienia.
Jeszcze mnie nie dotknęły.
Jak wyzej.

LPG - zużycie paliwa dla silnika 2.0 Valvematic 152KM 112kW [l/100km]