Lista ocen Toyota RAV4 V SUV (58) - Stosunek jakość/cena

Na liście zabraknie 48 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~vacu
SUV 2.5 Hybrid Dynamic Force 222KM 163kW
Tutaj muszę nieco odjąć punktów głównie ze względu na dziadowskie oszczędności w niektórych miejscach, które nie przystoją w aucie za prawie 200 tysięcy. gdyby auto kosztowało 30-40% mniej można by to zrozumieć ale kosztuje ile kosztuje i w tej cenie - może nie oczekuję klasy wykończenia super-premium, ale pewne podstawy powinny być w komplecie.
~michał_polak
SUV 2.5 Hybrid Dynamic Force 222KM 163kW
Z tym silnikiem 2,5 litra hybryda 4x4 propozycja Toyoty była zdecydowanie najlepsza cenowo, choć przy cenie 170 tyś brakuje mi w mojej wersji kilku rozwiązań technicznych, które są standardem u innych. Przede wszystkim w wersji Black Edition brak możliwości zakupu systemu BLIS i RCTA, które są dostępne tylko dla modelu Executive.
~Mariusz
SUV 2.5 Hybrid Dynamic Force 218KM 160kW
W tej klasie nie jest za droga, tak myślę. Trzeba zadać sobie pytanie o priorytety. Jeżeli zależy ci na multimediach dużych monitorach zazdrosnych spojrzeniach rodziny i sąsiadów to radzę odwiedzić inny salon. Chociaż to już się zmienia sądząc po ilości hybryd na polskich i nie tylko drogach.
~MB
SUV 2.0 Dual VVT-iE 173KM 127kW
Nie daje maksa tylko i wyłącznie ze względu na bardzo słabe audio. Jakość głośników w podstawowej wersji jest beznadziejna, tak samo jak w poprzedniej wersji RAV4. Producent nie zrobił chyba nic albo wręcz wykonał ruch wsteczny w tym temacie. Poza tym jest bardzo dobrze praktycznie w każdym detalu.
~Roman
SUV 2.5 Hybrid Dynamic Force 222KM 163kW
Mam mieszane uczucia. Radio i nawi są słabe, wyciszenie słabe, niezawodność... była laweta, cieknie dach. Plastiki różnie spasowane. Mnie nie przekonuje. Chyba spodziewałem się więcej, aczkolwiek mega doceniam układ napędowy. To bardzo jasna strona tego auta.
~Maciej
SUV 2.5 Hybrid Dynamic Force 218KM 160kW
Od około 140 tysięcy możemy mieć bazową wersję hybrydową która już w standardzie ma dobre wyposażenie oraz wygląd i to wszystko nadrobi nam swoim spalaniem. Na tle konkurencji jest to najlepszy zakup. Chyba że ludzie mają klapki na oczach i patrzą na znaczki.
~Prawdziwy uzytkownik
SUV 2.5 Hybrid Dynamic Force 218KM 160kW
Oceniam na 2, silnik i naped OK, deska OK, kierownica i przyciski wyglada to troche biedniej niz Avensis 2018, trzeszczace plastiki i brak jakiegokolwiek wyciszenia na nadkolach i w drzwiach to jest kpina wiec tylko 2 gwiazki.
~marcin
SUV 2.5 Hybrid Dynamic Force 222KM 163kW
Trudno sie do tego obiektywnie odniesc. Porownujac do konkurencji to przeplacilem za to auto liczac na legendarna bezawaryjnosc Toyoty i dobra wartosc odsprzedazy. Skoro juz wiem ze to mit to auto jednak jest zbyt za drogie.
~Filip
SUV 2.5 Hybrid Dynamic Force 218KM 160kW
Drogi, ale dobry samochód poza kilkoma drobiazgami o których już pisałem. Zobaczymy. Jeżeli tak będzie się sprawował do 150 tyś km to 5 gwiazdek się należy..na razie 4.
~Paweł m
SUV 2.0 Dual VVT-iE 173KM 127kW
Wersja executive 162tys. W podobnym pieniądzach jest crv lub cx5- dla mnie akceptowalne choc nie idealnie, jest dużo systemów pomagających jazdę w tej wersji- wyglad auto duzy plus
Toyota RAV4 V SUV