Lista ocen Toyota RAV4 V SUV (58) - Stosunek jakość/cena

Na liście zabraknie 48 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Wokul
SUV 2.5 Hybrid Dynamic Force 222KM 163kW
Powód jak wyżej. 18 tys. za wymianę wiązki, bo koroduje wtyczka w wyniku głupiego błędu konstrukcyjnego to ździerstwo!
~Radek
SUV 2.5 Hybrid Dynamic Force 222KM 163kW
To jest miejskie autio. Niby cena ok jak na tak duży samocjód z napędem na 4 koła. Ale za wysoka bo i tak auti yllko do miasta.
~romanos63
SUV 2.5 Hybrid Dynamic Force 222KM 163kW
Kamera cofania to jakość z lat 80 tych. Android po kablu. Wiedziałem co kupuję a zależało mi na bezawaryjności i spalaniu.
~Robur
SUV 2.5 Hybrid Dynamic Force 218KM 160kW
Wydaje się bardzo dobra, zwłaszcza jak się przeanalizuje rynek i zalew hybryd innych marek, które"nie mają ekonomicznej racji bytu".
~Robur
~Andreja Dodov
SUV 2.5 Hybrid Dynamic Force 218KM 160kW
Jak da sie porownac z Hyundai Tucson na pszyklad albo Sportage, to Toyota RAV4 jest moze drosza ale za niebo lepsza!
~Paulina H.
SUV 2.5 Hybrid Dynamic Force 222KM 163kW
Nie kupiłabym drugi raz. Za 200tys mogłabym mieć naprawdę super inne auto, a nie taki badziew.
~Knychu
SUV 2.5 Hybrid Dynamic Force 222KM 163kW
Przesiadłem się z marki "premium" i nigdy, nigdy więcej nie przepłacę za niemieckie dziadostwo.
~R_miazga
SUV 2.5 Hybrid Dynamic Force 222KM 163kW
To nie jest auto klasy premium. 184tys. To ani tanio ani drogo. Konkurencja ma podobne ceny
~Cezary
SUV 2.5 Hybrid Dynamic Force 222KM 163kW
Niestety słabo. Biorąc pod uwagę ogólną ocenę, warto jednak zdecydować się na SUV innych marek
Toyota RAV4 V SUV