Lista ocen Toyota Starlet IV (54) - Widoczność

Na liście zabraknie 61 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Mirek
Hatchback 1.3 i 16V 75KM 55kW
W kwestii widoczności nie mam zastrzeżeń. Przednie słupki są cienkie, przód drzwi/szyby przednich drzwi jest łagodnie obniżony w EP91, co również pomaga przy manewrowaniu Toyotą na parkingach. Tylne słupki są szerokie (3d wersja), jednak nie odczuwam z tego względu jakiegoś dyskomfortu.
~Katarzyna
Hatchback 1.3 i 16V 75KM 55kW
Rewelacyjna widoczność , w szczególności dla osoby o niskim wzroście. W każdym innym aucie muszę mieć fotel z regulacją wysokości by cokolwiek widzieć przed sobą. W starletce żadnych problemów, zarówno z przodu, jak po bokach i z tyłu. Także widok w lusterkach wystarczający.
~Karol
Hatchback 1.3 i 16V 75KM 55kW
Świetna widoczność w lusterkach dzięki dużym rozmiarom. Duże szyby i niewielkie słupki boczne nie przeszkadzają jak w nowszych autach.Ogólnie bardzo dobra widoczność na wszystkie strony no i ta nietypowa linia górnej krawędzi drzwi schodząca w dół charakterystyczna dla starlet...
~tomiko5@wp.pl
Hatchback 1.3 i 16V 75KM 55kW
Samochód jest niewielkich rozmiarów,szyby są duże a słupki nie przeszkadzają w widoczności. Super wielkim atutem są duże (jak na taki samochodzik) lusterka boczne. Widać w nich wszystko. Dla porównania w Renault Laguna II jest dużo gorzej.
~Ekolud
Hatchback 1.3 i 16V 75KM 55kW
Jak na normalny samochód, a nie kabriolet - 5 gwiazdek. Duża szyba przednia. Duże i obniżane z przodu dla lepszej widoczności szyby boczne. Do tyłu dobrze widac, jak na nie-kabriolet, bo autko jest dość niskie (i psa się dojrzy).
~marlek
Hatchback 1.3 i 16V 75KM 55kW
Widoczność do tyłu i na boki jest super, dla porównania w Oplu Corsie to jest coś strasznego, tam czuję sie jak sardynka w puszce. Ciemno a okienka tylne i boczne jak dziurki od klucza-wiem bo mam to auto jako służbowe.
~sjagoda
Hatchback 1.3 i 16V 75KM 55kW
Widoczność jest po prostu doskonała! Na ciasnym parkingu zaparkowałby nią nawet Steve Wonder! Dlatego szczególnie polecam tym, którzy nie mają \"wyczucia samochodu\" przy bardziej precyzyjnych manewrach!
~kilos3@o2.pl
Hatchback 1.3 i 16V 75KM 55kW
Tu bym dal 6! Nie znam samochodu z lepsza widocznoscia. Wszystko widac naokolo, linia okna w drzwiach opadajca - super pomysl, siedzi sie dosyc wysoko i dzieki temu widac prawie cala maske.
~Starlet mANIA
Hatchback 1.3 i 16V 75KM 55kW
Rewelacyjna z kazdej strony. Pasazerowie zawsze sie dziwia, ze udaje mi sie omijac przeszkody czy parkowac 5 cm obok :) ale w tym autku po prostu czuje sie ta odleglosc.
~ravz , brutal@hot.pl
Hatchback 1.3 i 16V 75KM 55kW
w ostatnim modelu trzeba zwrocic uwage na obnizajaca sie linie szyb bocznych, super pomysl.do tylu tez bdb, nawet w nocy na wstecznym, ktory daje przyzwoite oswietlenie