Lista ocen Toyota Yaris Verso (30) - Łatwość utrzymania (pod względem kosztów)

Na liście zabraknie 34 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~palermo z rybnika
Verso 1.5 i 16V 106KM 78kW
Nie wiem skąd u Was takie spalanie. Ja jeżdżę głównie po niezakorkowanym mieście i poza miastem. Na autostradzie pali na poziomie 7l/100km przy prędkości przejazdowej do 150km/h. Mój ma przebieg 134kkm. Normalna letnia miejska jazda z włączoną przez ok 30% jazdy klimą to 6,3l/100km. Nie wierzę w komputer pokładowy tankuję i liczę to jest mój wynik...
~marcin35265
Verso 1.4 DI 75KM 55kW
Samochód bardzo ekonomiczny spalanie poniżej 4.5 litra w trasie spokojnie do osiągnięcia, w mieście ok 5-5.5, chyba że się jeździ tylko na krótkich odcinkach ok.5 km silnik cały czas zimny i w zimie spalanie wzrasta do ok 7. Ale dla przykładu na tym samym odcinku Corsa 1.4 paliła mi w zimie ok 11 litrów benzyny, więc i tak jest super.
~beata
Verso 1.4 DI 75KM 55kW
reasumując , ten model toyoty polecam tym wszystkim, którzy chcą mieć samochód ,który mało pali , jest niezwykle przestronny , a co najważniejsze mało awaryjny, na przeglądzie stwierdzono, że praktycznie jest w idealnym stanie(2003 r)i nie ma się do czego doczepić,co ogromnie cieszy biorąc pod uwagę jazdę po różnych nawierzchniach dróg.
~Ketrab
Verso 1.4 DI 75KM 55kW
Takiego auta szukałem i dostałem to, co chciałem. Auto jest bardzo ekonomiczne, zarówno w trasie czy w mieście. Co do przeglądów i napraw, na razie nie mogę się wypowiadać, ponieważ nie miałem okazji być swoją Yariską w ASO, ani nie miałem potrzeby czegokolwiek naprawiać.
~Tamronick
Verso 1.3 i 16V 86KM 63kW
Z napraw to tylko wymieniłem wycieraczki, które wyglądały, jakby jeszcze pamiętały dzień, kiedy auto opuszczało Japonię :) Moja ciężka noga powoduje wyższe rachunki za paliwo, ale na to się godzę, bo nie lubię rozpędzać auta do 50 km/h przez 500 metrów.
~Jacek jak-pol@jak-pol.pl
Verso 1.4 DI 75KM 55kW
od 4,5 l przy jeżdżeniu mojej żony w cyklu mieszanym z przewagą miejskiego do 5,5 l przy mojej jeździe należy jednak pamiętać, że to auto raczej miejskie i przy szybszej jeździe(pow 120) jeździe w trasie potrafi spalić nawet i 6,5 l przy śr 140km/h
~K&M
Verso 1.3 i 16V 86KM 63kW
Jak dla mnie autko jest ekonomiczne. Szczerze nie polecam zakladania instalacji gazowej. Po pierwsze że Toyotka nie za bardzo lubi gaz a po drugie koszt trasy przejechanej na gazie i na benzynie wychodzi bardzo podobnie. Wiadomo gazu bierze ok 20% wiecej.
~krsys
Verso 1.4 DI 75KM 55kW
Bardzo ekonomiczny, jeśli zadbany to tylko lać paliwo i wymieniać olej i filtry. W ciągu 3 lat myślę że wydałem ze 2 tyś na nowa hamulce z tarczami i jakieś elementy gumowe zawieszenia.
~Familok
Verso 1.3 i 16V 86KM 63kW
Przesiadłem się z mniejszego auta więc teraz spalam więcej, ale jak porównam z innymi w tej klasie to nie mam powodów do narzekania. Przeglądy kończą się tylko na wymianie płynów.
Dziennik kosztów dla Toyota Yaris Verso
7,9
~Fan Japończyków
Verso 1.3 i 16V 86KM 63kW
Na razie nie wielkie, tylko eksploatacyjne, chociaż będzie potrzeba wymiany katalizatora. Mechanik proponuje mi zamiennik za 400 zł i tak też pewnie zrobię.